خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 22 خرداد 1398

سازمان میراث‌فرهنگی تمام توان خود را برای تحول در گردشگری چابهار به‌کار خواهد بست

به‌گزارش میراث‌آریا، دکتر علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، که به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده است، امروز چهارشنبه 22 خرداد 98، از مجتمع گردشگری در حال ساخت مینیاتور بازدید به‌عمل آورد و از نزدیک روند احداث این مجتمع گردشگری را مورد بررسی قرار داد.

مجتمع گردشگری در حال ساخت مینیاتور دارای فضاهای اقامتی، رستوران، محل‌های پذیرایی و آلاچیق است که در جاده زیبای ساحلی در چابهار در حال احداث است.

مونسان همچنین از جاده ساحلی و نیز کوه‌های مینیاتوری در منطقه چابهار بازدید و بر توسعه گردشگری در این منطقه زیبا از کشورمان تأکید کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین از هتل لاله چابهار نیز بازدید به‌عمل آورد و در گفت‌و‌گو با مسئولان استان سیستان و بلوچستان در جریان نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران داخلی و خارجی قرار گرفت.

در این بازدیدها، معاون رئیس‌جمهوری بر همکاری سازمان میراث‌فرهنگی، استانداری سیستان و بلوچستان و منطقه آزاد چابهار در خصوص توسعه و تأمین زیرساخت‌های گردشگری در منطقه زیبای چابهار تأکید کرد.

دکتر مونسان در این بازدیدها گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی تمام توان خود را برای تحول در گردشگری چابهار به‌کار خواهد بست تا این منطقه به قطب گردشگری تبدیل شود.»

تعدادی از معاونان و مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مسئولان استان سیستان و بلوچستان در این بازدید دکتر مونسان را همراهی کردند.

روتیتر: مونسان در بازدید از مجتمع گردشگری مینیاتور و هتل لاله چابهار:
موضوع: خبر
نوع خبر: تولیدی
موقعیت: خبر2
منبع خبر
آدرس ویدئو