خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 25 بهمن 1398

رونمایی از اپلیکیشن مسترتریپ در غرفه آذربایجان شرقی

به گزارش میراث‌آریا به‌نقل از ستاد خبری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی، مراسم رونمایی از اپلیکیشن مستر تریپ پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه با حضور محمدابراهیم لاریجانی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و حمزه‌زاده معاون گردشگری میراث آذربایجان شرقی در محل غرفه استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

اپلیکشن مستر تریپ بر اساس توسعه پایدار، ۳۰۰ مسیر گردشگری در آذربایجان شرقی را همراه با اطلاعات رستوران‌هایی که با استانداردهای میراث فرهنگی منطبق هستند و رستوران‌هایی که از وزارت میراث فرهنگی مجوز دارند، ارائه کرده است.

این اپلیکیشن اطلاعاتی چون مسیریابی و هواشناسی، نقشه هوشمند گردشگری، اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تور اقامتگاه، معرفی راهنمایان گردشگری و آموزش فنی و فرهنگی (بوم‌گردی-طبیعت‌گردی) را در اختیار توریست‌ها قرار می‌دهد.

در این اپلیکیشن سعی شده تمامی عوامل دخیل در توسعه گردشگری پایدار شناسایی و در دسترس قرار داده شود چراکه یکی از موانع توسعه گردشگری، فرهنگ‌سازی جامعه میزبان و مسافر است. از جمله امکانات ویژه این اپلیکیشن، می‌توان به معرفی لوکیشن روی نقشه و لیست، مسیردهی با GPS و معرفی روستاهای گردشگری استان اشاره کرد.

روتیتر: روی خط نمایشگاه تهران _ 21
موضوع: خبر
نوع خبر: تولیدی
موقعیت: خبر3
منبع خبر
آدرس ویدئو