خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 27 اسفند 1390

بارش برف مسافران نوروزي گيلان را غافلگير کرد

به گزارش ميراث آريا(chtn) به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني پليس، سرهنگ «مجيد جمشاد» با اشاره به مطلب فوق اظهار کرد: 3 روز مانده به تعطيلات نوروز، بارش برف سراسر استان گيلان را سفيدپوش کرد و سبب غافلگير شدن مردم خصوصا مسافران نوروزي استان شد.

وي ادامه داد: در حالي که از روز پنجشنبه شاهد ورود مسافران به استان گيلان بوديم، تغيير ناگهاني وضعيت جوي شرايط خاصي را در جاده‌هاي استان فراهم آورده و بارش برف سبب لغزندگي سطح جاده‌ها شده و کندي عبور و مرور خودروها را به همراه داشته است.

رئيس پليس راه گيلان افزود: با وجود اين، تا اين لحظه تمام محورهاي ارتباطي استان به استثناي دو محور اسالم ـ خلخال و پونل ـ دوران باز است و تردد در تمام محورها جريان دارد. محور اسالم به خلخال و پونل به دوران به علت بارش شديد برف تا اطلاع بعدي مسدود است و تردد در ساير محورهاي کوهستاني تنها با زنجير چرخ امکان‌پذير است.

سرهنگ «جمشاد» يادآور شد: با توجه به شرايط خاص جوي و همچنين افزايش تقاضاي سفر در روزهاي آخر سال از تمام مسافران و مردم استان درخواست مي‌شود با رعايت کامل مقررات و توجه به توصيه‌هاي پليس اقدام به رانندگي کرده از عجله و شتاب بي‌مورد در زمان سفر اکيدا خودداري کنند، ضمنا براي اطلاع‌رساني درباره آخرين وضعيت راه‌هاي استان شماره تلفن 7755004 مرکز کنترل ترافيک پليس‌راه استان به صورت شبانه‌روزي آماده پاسخگويي به هموطنان است.
ب/120

روتیتر
موضوع
نوع خبر
موقعیت
منبع خبر
آدرس ویدئو