خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 27 اسفند 1390

تضمين سفري ايمن با آمادگي کامل راهداران مازندران در نوروز

به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، مديرکل راه و ترابري استان مازندران در نشست با روساي ادارات تابعه اين اداره‌کل که به منظور برنامه‌ريزي براي ايام نوروز برگزار شد، اظهار داشت: هر يک از کارکنان راه و ترابري استان بايد با نگاه مديريتي اقدامات اجرايي را انجام دهند.

«علي اسد» به اقدامات گسترده در زمينه ايمن‌سازي محورهاي ارتباطي استان اشاره کرد و افزود: اين اداره‌کل تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا مسافران نوروزي جاده‌ها در آغاز سال جديد سفري کم‌خطر را تجربه کنند.

وي در ادامه خواستار ارائه طرح از سوي تمامي ادارات تابعه شد و عنوان کرد: حفظ و حراست از حريم راه‌ها از اولويت‌هاي اصلي اين اداره‌کل بوده و تمامي روساي ادارات تابعه و ستادي بايد در طرح پاکسازي حريم راه‌ها فعال و کوشا باشند تا بتوانيم محوري پاک و ايمن را براي رانندگان و مسافران استان ايجاد کنيم.

مديرکل راه و ترابري استان مازندران با نگاه ويژه بر عمليات اجرايي در زمينه‌هاي نوسازي ناوگان راهداري، ساماندهي علايم و تجهيزات ايمني راه‌ها، اتمام پروژه آسفالت شانه‌راه‌ها به منظور افزايش ضريب ايمني، اجراي طرح‌هاي مديريت سرعت و آرام‌سازي ترافيک، خواستار توجه تمامي روساي تابعه و ستادي به اين بخش‌ها شد.
/117

روتیتر
موضوع
نوع خبر
موقعیت
منبع خبر
آدرس ویدئو