خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 05 آبان 1386

مراسم معارفه مديرعامل جديد کانون جهانگردي و اتومبيلراني برگزار شد

به گزارش ميراث آريا(chtn) "حسين معين زاد " مديرعامل سابق کانون جهانگردي و اتومبليراني جمهوري اسلامي دراين مراسم گفت: يکي از مباحثي که پيش از اين در شوراي مديران کانون مورد توجه قرار گرفته بود رويکرد اقتصاد اينترنتي و سبد مشتريان به جاي سبد محصولات است.

وي افزود: براي کارآفريني خوش بيني به مديران و مشتريان و هوشمندي مالي مورد توجه قرارگرفته بود.

معين زاد گفت: باهمکاري يک گروه 4 نفره درباره دعاوي بين المللي که عمدتا مربوط به شرکت‌هاي عربستاني بود برتري خوبي به دست آمد. درباره انحلال شرکت‌هايي که ماموريت آنها نيز به پايان رسيده بود با همکاري گروهي اقدامات خوبي انجام شد.

"سيد محمد رضا تقي زاده "مدير عامل جديد کانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران نيز در اين مراسم گفت: در دروه گذشته اقدامات مفيدي انجام شده و امکانات و وضعيت مالي کانون شفاف و روشن شده است.

وي با بيان اينکه کانون مي‌تواند به عنوان بخش نرم افزاري و مغز افزاري در کنار سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري اقدامات مناسبي را انجام دهد، گفت: اصل بر اعتماد به کارکنان است و همه کارکنان بايد به ارتقاي توانمندي‌هاي خود فکر کنند.

تقي زاده خاطرنشان کرد: فضاهاي زيادي وجود دارد که سراغ آنها نرفته‌ايم و با استفاده از اين فضاها مي‌توانيم در کنار ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خدمت کنيم.

در اين مراسم کارکنان کانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران با اهدي لوحي از خدمات "حسين معين زاد " مديرعامل سابق کانون جهانگردي و اتومبليراني جمهوري اسلامي تقدير کردند.

105/

روتیتر
موضوع
نوع خبر
موقعیت
منبع خبر
آدرس ویدئو