خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 04 آذر 1386

پنجمين نمايشگاه گردشگري ATBسوريه گشايش يافت

"احمد بيدي" مدير اجرايي ستاد تبليغات و نمايشگاه‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در گفتگوي اختصاصي با ميراث آريا CHTN)) ضمن بيان اين مطلب گفت: وزير اقتصاد و رئيس اتاق گردشگري سوريه ضمن حضور در مراسم گشايش پنجمين نمايشگاه گردشگري " "ATB2007 سوريه به بازديد از غرفه ايران پرداختند.

وي ادامه داد: نمايشگاه گردشگري سوريه در پنجمين دوره برگزاري خود در 2 بخش مستقل تجهيزات هتلداري و گردشگري برگزارشد که ايران براي نخستين بار دربخش گردشگري و توريسم اين نمايشگاه شرکت کرد.

بيدي افزود: غرفه ايران 45 متر مربع است که در اين غرفه جاذبه‌ها و پتانسيل‌هاي گردشگري ايران در معرض ديد بازديد کنندگان قرار گرفته است.

مدير اجرايي ستاد تبليغات و نمايشگاه‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خاطر نشان کرد: بسياري از گروه‌هاي خبري و خبرنگاران حوزه‌هاي تخصصي گردشگري با حضور در غرفه ايران به تهيه خبر و معرفي پتانسيل‌هاي گردشگري ايران پرداختند و توضيحات لازم از سوي اعضاي ستاد ارائه شد.

وي افزود: غرفه ايران در طول برگزاري نمايشگاه گردشگري سوريه نشست‌هاي مختلفي را با کشور‌هاي شرکت کننده در نمايشگاه برگزار مي‌کند که در روز نخست با هند و امروز با کشور قبرس مذاکرات و اطلاع رساني‌هاي خاصي در مورد توسعه زير ساخت‌هاي گردشگري ايران و همچنين گردشگري ايران انجام شد.

وي تصريح کرد: 18 هزار اقلام تبليغاتي در 32 نوع متنوع و به زبان عربي در نمايشگاه گردشگري سوريه بين بازديدکنندگان توزيع شد که بازديد کنندگان براي دريافت اين اقلام تبليغاتي با يکديگر رقابت مي‌کردند.

بيدي توضيح داد: که استقبال از غرفه ايران بي نظير بود و ما خود انتظار چنين استقبالي را در اين نمايشگاه نداشتيم.

وي به مذاکرات و رايزني‌هاي دفتر خدمات مسافرتي آماتيس گشت در نمايشگاه گردشگري سوريه اشاره کرد و گفت: اين آژانس مسافرتي توانست در اين نمايشگاه مذاکرات خوبي را با تورگردانان کشور‌هاي ديگر برگزار کند و تور‌هاي زيادي را براي بازديد به کشور آماده کند.
102/

روتیتر
موضوع
نوع خبر
موقعیت
منبع خبر
آدرس ویدئو