خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 28 اسفند 1390

استقبال از نخستين گردشگران ورودي به آذربايجان‌شرقي در نوروز

به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي اداره‌ کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان‌شرقي، مديرکل اين اداره اظهار داشت: مراسم استقبال از مهمانان نوروزي در ورودي‌هاي مختلف استان، شهر تبريز و برخي شهرستان‌ها و روستاهاي هدف گردشگري انجام مي‌شود.

«تراب محمدي» افزود: مسوولان ستاد تسهيلات سفر آذربايجان‌شرقي با حضور در اين ورودي‌ها، با خوش‌آمدگويي به گردشگران، شاخه‌هاي گل و هدايايي به مهمانان اهدا مي‌کنند.

دبير ستاد تسهيلات سفر استان تصريح کرد: با استقبال از گردشگران و آمادگي تمام بخش‌هاي گردشگري استان، تلاش مي‌کنيم تا خاطره حضور در شهر تاريخي تبريز براي هميشه در ذهن گردشگران ماندگار شود.

محمدي خاطرنشان کرد: حضور در ورودي‌هاي‌ جاده‌اي شهر تبريز، فرودگاه، ايستگاه راه‌آهن و ترمينال بزرگ تبريز و اهداي کادو و گل به نخستين گردشگران از اقداماتي است که از سوي مسوولان ستاد تسهيلات سفر استان در نخستين روز بهار صورت مي‌گيرد.

وي آذربايجان‌شرقي را يکي از پرترددترين استان‌هاي کشور در نخستين روزهاي بهار طي سال‌هاي اخير خواند و گفت: در تعطيلات نوروزي 90 شاهد حضور بيش از 6 ميليون و 800 هزار نفر/سفر گردشگر در استان بوديم.

محمدي اظهار اميدواري کرد: با آمادگي کامل و 100 درصدي تمام بخش‌هاي گردشگري استان، مانند فرودگاه‌ها، راه‌آهن، پايانه‌هاي مسافربري، جاده‌ها، اماکن تاريخي و اقامتي، گردشگران نوروزي آذربايجان‌شرقي حداکثر ميزان رضايت را از سفر و اقامت در اين استان خواهند داشت.
ص/117

روتیتر
موضوع
نوع خبر
موقعیت
منبع خبر
آدرس ویدئو