خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 27 آذر 1392

مسابقه عکاسی "شب چله" در گیلان برگزار می‌شود

اداره کل میراث فرهنگی گیلان، مسابقه عکاسی شب چله را با همکاری شرکت ساحران سپید با تکیه بر آداب و رسوم رایج برگزار می‌کند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی میراث فرهنگی گیلان، این اداره کل با هدف حفظ و ثبت بخشی از فرهنگ و آیین های سنتی استان همزمان با شب یلدا « مسابقه عکاسی شب چله » را با همکاری شرکت ساحران سپید با تکیه بر آداب و رسوم رایج برگزار می کند.

بنابر این گزارش شرکت عموم در این مسابقه آزاد است و علاقمندان می توانند عکس های خود را با نگاهی وسیع به موضوع یلدا به صورت حضوری و یا پستی به آدرس رشت، بلوار شهید انصاری ، بالاتر از گلباغ نماز کوچه ولیعصر 1 اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گیلان، امور فرهنگی و ارتباطات و یا سبزه میدان، کوچه احتساب نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان رشت ارسال کنند.

آثار ارسالی باید در اندازه 40×30 و به صورت فایل عکس به صورت cd ارائه شود، هر نفر می تواند حداکثر تعداد 3 عکس ارسال نماید .

هر عکاس باید نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس تلفن ، آدرس محل سکونت ، نشانی پست الکترونیک ( Email )خود و عنوان شرح ، محل و تاریخ عکاسی را در مورد هر اثر ارسالی به طور کامل و دقیق بر روی پاکت حاوی عکس ارائه کند. به 5 اثر برگزیده نیز هدایای نفیسی تعلق می گیرد .

روتیتر
موضوع: خبر
نوع خبر: تنظیمی
موقعیت: خبر4
منبع خبر
آدرس ویدئو