خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 31 خرداد 1393

انعقاد تفاهم‌نامه میان میراث فرهنگی خوزستان و موسسه خیریه 14 معصوم

 معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از انعقاد تفاهم‌نامه میان موسسه خیریه 14 معصوم و میراث فرهنگی خوزستان خبر داد و گفت: آموزش‌های صنایع دستی رونق می‌گیرند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، امیرعباس کاویانی اظهار کرد: به منظور خودکفایی خانواده‌های نیازمند در شهر اهواز اداره کل میراث فرهنگی خوزستان با همکاری موسسه خیریه 14 معصوم تفاهم‌نامه‌ای منعقد شده است که افراد نیازمند برای استقلال مالی به این اداره کل معرفی شوند تا آموزش‌های صنایع دستی دریافت کنند.

وی افزود: تامین نیروی آموزش، مکان و... برعهده میراث فرهنگی خوزستان و تامین هزینه و ملزومات آموزش برعهده موسسه خیریه 14 معصوم خواهد بود.

کاویانی تاکید کرد: آمادگی داریم در این زمینه با سایر نهادهای متولی در استان خوزستان وارد مذاکره شویم و در این زمینه از ظرفیت‌های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استفاده خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: صنایع دستی در خوزستان بازار فروش بسیار خوبی دارد و برای حمایت از خانواده‌ها می‌توان فرصت شغلی در این بخش ایجاد کرد تا باعث استقلال خانواده و تمکن مالی آنها شود.

روتیتر: معاون میراث فرهنگی خوزستان خبر داد
موضوع: خبر
نوع خبر: تنظیمی
موقعیت: خبر4
منبع خبر
آدرس ویدئو