• دوشنبه 05 خرداد 1399
  • 09:40

مراسم بزرگداشت هفته بسیج برگزار شد

مراسم بزرگداشت هفته بسیج صبح امروز(چهارشنبه ٤ آذر) با حضور معاونان و بسیجیان سازمان برگزار شد.
  به گزارش مركز روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در این مراسم  سمیع اله حسینی مکارم معاونت توسعه مدیریت سازمان با گرامیداشت هفته بسيج گفت: بر هیچکس پوشیده نیست که حفظ آرمان هاي انقلاب ودفاع مقدس از برکات حضور بسیج است و حضرت امام خمینی (ره) با تشکیل بسیج، کشور را برای همیشه بیمه کردند.
وي افزود: خصوصیات خوب وبزرگ منشی هايي كه بسیجیان داشته اند در همه عرصه هاعلت ومنشاء توفیقات بوده است .

وي خاطرنشان كرد:٨ سال دفاع مقدس، مقاومت و حماسه آفرینی فقط یکی از ویژگی های بسیج بوده است؛ حال آنکه بزرگترین ویژگی بسیج  روحیه اخلاص وایثار بسيجي است.

معاون توسعه مديريت سازمان تاكيد كرد: بسیجیان در طول 35 سال نشان دادند اعمالشان مالامال از اخلاص است؛ اینکه انسان نیازهای اسلام و جامعه وکشور ودیگران را مقدم بر نیاز خودش بداند ناشی از روحیه بسیجی است.

وي تاكيد كرد: وقتی بسیجی خون خود را براي دفاع از  آرمان ها و اهداف مقدس نثارمی كند ریشه این عمل در اخلاص است.
حسيني مكارم گفت: ایمان به خدا و آرمان هاي انقلاب از ويژگي هايي است که بسیجیان و همه مومنان و مسلمانان کشور باید داشته باشند.
وي با بيان اينكه رمز بسیجی بودن همراه و همگام با مردم بودن است افزود: امید وارم تمام بسیجیان سازمان مردمی و دارای این ویژگی باشند.
وي گفت: خوشحاليم که بسیج در همه عرصه های سازمان حضور فعال دارد .
معاون توسعه مديريت در پايان خاطرنشان كرد:  سازمان در طول دو سال گذشته با مشکلات زیادی روبرو بوده است.
وي تاكيد كرد: باید چابک سازی سازمان انجام شود؛ در نظر داریم نظام اداری سازمان را همانند سایر عرصه ها بسیجی وار پیگیری كنيم.
 در پایان این مراسم از برخي از بسیجیان سازمان با اهدا لوح وجوایز تقدیر بعمل آمد.
گفتني است مراسم صبحگاه بزرگداشت هفته بسيج نيز صبح امروز با حضور سرهنگ اکبری فرمانده پايگاه بسيج سازمان، سرهنگ اسدی و سرهنگ امامی معاونان بسيج سازمان و فخرالدين صابري رييس موزه قرآن كريم در فضاي باز محوطه مرکزی سازمان اجرا شد.
سرهنگ اكبري در اين مراسم با تاكيد بر نقش مقام معظم رهبری در حفظ آرمانهای بلند اسلام و جمهوری اسلامی ایران، هفته بسیج را به همه بویژه بسیجیان سازمان تبریک گفت.
وی افزود: امروز که 36 سال که از عمر انقلاب و تشکیل بسیج می گذرد بسیجیان بزرگترین تشکل جهان اسلام و بزرگترین حامیان و طرفداران و خدمتگذاران ملت و کشور هستند و هدف از حفظ امادگی دائمی بسیج دفاع از ارمانهای انقلاب وکشور است وباید این مقوله پیوسته ادامه یابد وفعال تر شود. 
امتیاز به خبر :