• یکشنبه 22 تیر 1399
  • 01:09

با حکم مدیر عامل صندوق احیا؛

سرپرست معاونت سرمایه گذاری صندوق احیا منصوب شد

 سرپرست معاونت سرمایه گذاری صندوق احیا منصوب شد
مدیر عامل صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی طی حکمی علی کاظمی را به عنوان سرپرست معاونت سرمایه گذاری این مجموعه منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی(صابتا)؛ در بخشی از این حکم آمده است: «امید است با بهره گیری از قوانین و ضوابط جاری و همفکری و هم افزایی بین بخشی با سایر معاونت های صندوق احیا در جهت تحقق اهداف سازمانی صندوق با رعایت قوانین و مقررات موفق و موید باشید».
علی کاظمی پیش از این مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی، مدیرعامل شرکت توسعه عمران این استان و همچنین قائم مقام رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان یاد شده بوده است.
وی همچنین سابقه معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی و معاونت توسعه و مدیریت و معاونت فرهنگی و ارتباطات این اداره را نیز در کارنامه خود دارد.
گفتنی است، کاظمی همچنین به مدت 5 سال نیز دبیر شورای بافت تاریخی استان خراسان شمالی بوده است. وی همچنین تدریس در رشته مدیریت جهانگردی دانشگاه پیام نور بجنورد و همینطور تدریس در دوره های آموزش مدیریت فنی و راهنمای ایرانگردی و جهانگردی موسسات تابعه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را نیز تجربه کرده است.
امتیاز به خبر :