• یکشنبه 22 تیر 1399
  • 01:25

شرکت هنرمندان یزدی در دوازدهمین دوسالانه ملی نگاره های چوبی

شرکت هنرمندان یزدی در دوازدهمین دوسالانه ملی نگاره های چوبی
هنرمندان و صنعتگران استان یزد در دوازدهمین دو سالانه ملی نگاره های چوبی که در بهمن ماه سالجاری در ارومیه برگزار می شود، شرکت می کنند.

به گزارش روابط عمومي، اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري يزد معاون صنايع دستي اين اداره کل در اين خصوص گفت: اداره کل ميراث فرهنگي استان آذربايجان غربي به منظور برگزاري هر چه پربارتر دوسالانه ملي نگاره هاي چوبي، از تمامي هنرمندان و صنعتگران استان يزد جهت شرکت در اين دوسالانه دعوت کرده است.

محمدرضا دهقان مهرجردي افزود: در اين راستا هنرمندان و صنعتگران فعال و شاخص هنرهاي چوب استان مي توانند جهت شرکت در اين دوسالانه تصاوير آثار خود را با ذکر نام، نوع تکنيک، نام اثر، ابعاد، سال اجرا و ... طبق فرم مخصوص پس از ورود به سايت مربوطه ارسال يا به اين معاونت تحويل دهند.

وي عنوان کرد: تاريخ ساخت آثار بايد بعد از فروردين ‎1‎3‎9‎0 بوده و در ساير مسابقات و نمايشگاه‌هاي نگاره‌هاي چوبي شرکت داده نشده باشد، آثار ارائه شده بايد از لحاظ محتوا و قالب ، ضمن دارا بودن هويت ايراني ، اسلامي و حفظ اصول زيبايي شناسي واجد خلاقيت و مبتني بر اصول طراحي شده باشد، آثار ارسالي دوسالانه نبايد از طرح و آثار هنرمندان ديگر کپي برداري شده باشد، حداکثر تعداد آثار ارائه شده از هر هنرمند ‎3 اثر خواهد بود و همچنين در صورتي که آثار با مشارکت بيش از يک هنرمند انجام شده باشد مشخصات و نام ساير هنرمندان ذکر شود.

اين مقام مسئول تصريح کرد: مهلت ارسال تصاوير آثار تا اول بهمن ماه مي باشد و نتايچ دواري هفتم تا هشتم بهمن ماه به هنرمندان اعلام مي گردد. همچنين اين نمايشگاه در روز بيست و پنجم بهمن ماه افتتاح مي شود.

گفتني است: شرکت کنندگان مي‌توانند تصاوير آثار خود را حد اکثر تا اول بهمن ماه با ورود به سايت‎w‎w‎w.‎u‎r‎m‎i‎a‎c‎h‎t‎o.‎i‎r  و از طريق آگهي شرکت در دو سالانه ملي نگاره هاي چوبي ارسال کنند.امتیاز به خبر :