• جمعه 09 خرداد 1399
  • 06:02

حضور هنرمندان یزدی در کارگاه آموزشی بسته بندی و بازاریابی صنایع دستی

حضور هنرمندان یزدی در کارگاه آموزشی بسته بندی و بازاریابی صنایع دستی
کارگاه آموزشي بسته بندي و بازاريابي صنايع دستي با حضور مديرکل، معاون صنايع دستي و کارشناسان اداره کل ميراث فرهنگي يزد، چند تن از اساتيد اين رشته و جمعي از هنرمندان و صنعتگران صنايع دستي استان در محل اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان يزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري يزد معاون صنايع دستي اين اداره کل با اشاره به اهميت بسته بندي و بازاريابي عنوان کرد: باتوجه به اين که استان يزد داراي صنايع دستي با کيفيت بالا و شناخته شده در سطح جهاني است، لازم است با برگزاري کارگاه هايي از اين قبيل، سطح کيفي بسته بندي محصولات را بالا برده و بتوانيم آنها را در سطح جهاني به گردشگران ارائه کرده و صادر کنیم.

محمدرضا دهقان مهرجردي افزود: اين کارگاه چهار ساعته با حضور اساتيد برجسته  خلاصه زاده (استاد دانشگاه‏)‎ و  حدادي پور و طاهر زاده کارشناسان بخش خصوصي فعال در زمينه بسته بندي،  برگزار شد.

وي افزود: در اين کارگاه از هنرمندان جهت ارائه کالا خود جهت بازاريابي اينترنتي دعوت به عمل آمد و در اين خصوص مدير وبسايت چونک به تشريح عملکرد وبسايت پرداخت.

این مقام مسئول خاطرنشان ساخت: در اين کارگاه آموزشي چهل نفر از هنرمندان و صنعتگران اين استان حضور يافتند که اميد است اين کارگاه زمينه اي براي هرچه بهتر شدن بسته بندي محصولات صنايع دستي و پر رونق شدن بازار فروش صنايع دستي در داخل و خارج از کشور باشد.

امتیاز به خبر :