• چهارشنبه 07 خرداد 1399
  • 06:58

دبیر همایش بین المللی ارتباطات و شهرگردی هنری

همایش بین المللی ارتباطات و شهرگردی هنری با معرفی 8 مقاله برتر به کار خود پایان داد

همایش بین المللی ارتباطات و شهرگردی هنری با معرفی 8 مقاله برتر در حالی به کار خود پایان داد که اعلام شد نتایج پنل های تخصصی این همایش و نیز 81 مقاله به صورت کتاب منتشر می شود.

نورالله مرادی دبیر همایش بین المللی ارتباطات و شهرگردی هنری اظهار کرد: ارتباطات ، شهرگردی و هنر سه عنصر حیات بخش شهری هشتند که کنار هم چیدن این عناصر کار دشواری است اما برگزاری این همایش فرصتی شد تا ادلبات تازه ای در این حوزه شکل بگیرد.

دبیر همایش بین المللی ارتباطات و شهرگردی هنری با بیان این که در این همایش 257 چکیده مقاله به دبیرخانه ارسال شد افزود :  158 چکیده پذیرفته و در کتاب چکیده همایش به چاپ رسیده است.

مردای گفت: 81 مقاله کامل نیز برای این همایش ارسال شده که از میان آن‌ها 39 مقاله برای ارائه در قالب پنج پنل تخصصی برگزیده شد که به اذعان بسیاری از کارشناسان برگزاری این پنل‌ها نویدبخش اندیشه و نگاه‌های تازه به موضوع گردشگری و ارتباطات شهر بوده است و برآیند بسیار مناسبی در میان شرکت‌کنندگان این پنل‌ها داشته است.

مرادی با ابراز امیدواری از اینکه  نتایج این پنل‌ها توسط مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران طی ماه آینده در قالب یک کتاب منتشر شود، در ادامه افزود: 8 اثر برگزیده این همایش با همکاری داوران دانشگاه‌های تهران، تربیت مدرس، الزهرا و دانشگاه صدا و سیما انجام شده است.

امتیاز به خبر :