• چهارشنبه 07 خرداد 1399
  • 03:25

مجتمع گردشگری راستی در منطقه چمخاله افتتاح شد

مجتمع گردشگری راستی در منطقه چمخاله افتتاح شد
مجتمع گردشگری راستی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان و مسئولین استانی در منطقه چمخاله لنگرود اسلامی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان،مراسم افتتاح مجتمع گردشگری راستی در منطقه چمخاله لنگرود با حضور رضا علیزاده ، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

در این مراسم مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با ابراز  خرسندی از افتتاح این مجتمع ، توسعه گردشگری در استان را  نیازمند بهره مندی از امکانات مناسب با تجهیزاتی نوین است.

وی با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاران موجب آبادانی کشور خواهد شد، افتتاح مجتمع گردشگری راستی در منطقه چمخاله را گامی در راستای توسعه پایدار و افزایش ورود گردشگری به شهرستان لنگرود خواند.

علیزاده از سرمایه گذار این طرح و مسئولان شهرستانی به سبب تلاش برای ساخت این مجتمع گردشگری تقدیر نمود و خواستار تلاش برای معرفی به سرتاسر کشور با ارائه خدمات برتر شد.

مجتمع اقامتی تفریحی راستی در منطقه ساحلی و در فاصله ۱۵ کیلومتری شهر لنگرود از توابع استان گیلان قرار گرفته و علاقمندان به طبیعتی بکر و سواحل زیبا می توانند برای اقامت از خدمات مجتمع گردشگری راستی بهره مند شوند.

امتیاز به خبر :