• دوشنبه 18 آذر 1398
  • 10:54

فراخوان مسابقه طراحی لوگوی مشهد 2017

فراخوان مسابقه طراحی لوگوی مشهد 2017
دبیرخانه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مشهد 2017 پایتخت فرهنگ اسلامی در نظر دارد طراحی نشانه (لوگو) این رویداد مهم بین المللی را به مسابقه بگذارد.
به گزارش روابط عمومی دفتر امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ با توجه به انتخاب مشهد مقدس به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 از سوی نهاد علمی، آموزشی و فرهنگی اسلامی (آیسسکو) وابسته به سازمان همکاری اسلامی (OIC)، دبیرخانه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مشهد 2017 با همکاری معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، سازمان ملی زمین و مسکن و استانداری خراسان رضوی با درج این آگهی از اساتید طراحی، هنرمندان گرافیک و علاقمندان دعوت به عمل آورده تا در این مسابقه شرکت کنند.
گفتنی است، آخرین مهلت دریافت آثار 30 بهمن ماه بوده و آثاری که پس از این تاریخ ارسال شوند، داوری نمی شوند. انتخاب و داوری آثار بی درنگ پس از دریافت آثار شروع می شود و نتایج نهایی7 اسفند ماه 94 اعلام می شود.
یادآور می شود، آیدین آغداشلو، قباد شیوا، ابراهیم حقیقی، صداقت جباری و اصغر کفشچیان مقدم گروه انتخاب و داوری را تشکیل می دهند همچنین دبیر اجرایی و هنری مسابقه مجتبی آقایی سربرزه بر عهده دارد.
در پایان گروه داوری از میان آثار رسیده حداکثر 100 اثر را برای نمایشگاه و چاپ در کتاب انتخاب می کنند.
بر اساس این گزارش، ازمیان آثار انتخاب شده 8 اثر برتر برگزیده شده و به هر یک هدایایی چون؛ رتبه اول: 10 سکه بهار آزادی و لوح تقدیر، رتبه دوم: 5 سکه بهار آزادی و لوح تقدیر، رتبه سوم: 3 سکه بهار آزادی و لوح تقدیر، رتبه های چهارم تا هشتم: هرکدام یک سکه بهار آزادی و لوح تقدیر اهدا می شود، به تمامی هنرمندانی که آثارشان انتخاب شده کتاب آثار، گواهی پذیرش و به هر اثر معادل 2 میلیون ریال هدیه اهدا می شود.
همچنین، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات و شرایط شرکت و ثبت نام به پایگاه اینترنتی تخصصی مسابقه به نشانی www.jvhonar.ir مراجعه و با شماره دبیرخانه 88104883 تماس بگیرند.
امتیاز به خبر :