• ﺳﻪشنبه 29 بهمن 1398
  • 16:21

در نخستین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان تأکید شد؛

لزوم خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی 95 سرعین

لزوم خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی 95 سرعین
 در نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز 95 شهرستان سرعین، بر لزوم آمادگی اعضای ستاد اجرایی شهرستان جهت خدمات رسانی مطلوب به مسافران تأکید شد.
 
به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز سال 95 شهرستان سرعین به ریاست عاطف ناصری فرماندار و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان با محوریت آمادگی دستگاه های اجرایی برای خدمات رسانی مطلوب به گردشگران نوروزی برگزار شد.
 
مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین بر لزوم آمادگی دستگاه های اجرایی شهرستان جهت خدمات رسانی مطلوب به مسافران و رفع نواقص و نقاط ضعف تأکید و بیان کرد: امید داریم با همت همه ادارات و اصناف شهرستان، تعطیلات به یاد ماندنی را برای گردشگران و میهمانان عزیز رقم بزنیم.
 
سید صادق حسینی بر لزوم آموزش کارکنان مراکز و تأسیسات گردشگری و تمامی اصناف در محیط کسب و کار با همکاری این اداره و اداره آموزش فنی و حرفه ای اشاره کرد و گفت: راه اندازی دفتر خدمات مسافرتی در سرعین و تهیه بسته های گردشگری به ویژه در ایام برگزاری جشنواره زمستانه و نوروز سال 95 پیگیری می شود.
 
عاطف ناصری فرماندار سرعین نیز با اشاره به فرصت پیش آمده در ارتباط با گردشگران روسی، اظهار داشت: باید پای گردشگران روسی را به منطقه باز کنیم که این امر نیازمند همت مسئولان، تبلیغ مناسب و معرفی قابلیت های شهرستان از جمله چاپ و توزیع برشورهای گردشگری به زبان روسی است.
 
در پایان این جلسه ضمن اتخاذ آخرین هماهنگی ها و تصمیمات لازم برای برگزار جشنواره زمستانی سرعین، شعار جشنواره سال جاری نیز "لذت زمستان با خانواده در شهر توریستی سرعین" انتخاب شد.

امتیاز به خبر :