• ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399
  • 15:29

در مجتمع هتل آپارتمان و آبدرمانی ارشاد؛

نخستین دوره آموزش کارکنان مراکز گردشگری سرعین برگزار شد

نخستین دوره آموزش کارکنان مراکز گردشگری سرعین برگزار شد
 مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین از برگزاری نخستین دوره " آموزش کارکنان در محیط کسب و کار" در مجتمع هتل آپارتمان و آبدرمانی ارشاد این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، سید صادق حسینی با بیان این مطلب گفت: پیرو هماهنگی های به عمل آمده با اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سرعین، نخستین دوره از " آموزش کارکنان در محیط کسب و کار" با همکاری بهره بردار مجتمع هتل آپارتمان و آبدرمانی ارشاد در محل سالن کنفرانس این مجتمع برگزار شد.
 
وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را نقش و اهمیت آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای در تربیت نیروی انسانی ماهر و فراهم سازی زمینه لازم برای اجرای آموزش های مهارتی در محیط کسب و کار عنوان کرد.
 
این مقام مسئول اضافه کرد: در دوره آموزشی مذکور، کارکنان مجتمع هتل آپارتمان و آبدرمانی ارشاد و تعدادی از کارکنان سایر مراکز گردشگری شهرستان در مورد مباحثی چون بهداشت و ایمنی، آداب معاشرت، روابط عمومی، پذیرشگری، خانه داری و مدیریت عمومی هتل، آموزش های لازم را دیدند.
 
به گفته مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین؛ برگزاری این دوره های آموزشی مطابق برنامه ریزی ها و هماهنگی های صورت گرفته با جامعه صنفی تأسیسات اقامتی، در سایر مراکز گردشگری شهرستان نیز ادامه خواهد داشت.
امتیاز به خبر :