• چهارشنبه 07 خرداد 1399
  • 07:15

درخشش غرفه گلستان درنمایشگاه گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته قشم

غرفه های گلستان در نمایشگاه گردشگری، هتلداری وصنایع وابسته در قشم بیشترین سطح حضور در بین استانهای کشور را به خود اختصاص داد و با استقبال خوبی روبه رو شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گلستان؛ ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی این اداره کل با اعلام این مطلب گفت: دراین نمایشگاه که از 23تا 26 دی ماه در منطقه آزادتجاری قشم محل دایمی نمایشگاههای بین المللی برگزار شد، استان گلستان با ۴غرفه گردشگری‌، صنایع دستی و الاچیق ترکمن وگروه موسیقی وآیینی بیشترین سطح حضوررادربین استانهای کشوربه خود اختصاص داد.
وی در ادامه به بازدید مسعود سلطانی فرمعاون رییس جمهورو رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری به همراه مومنی رییس منطقه آزادتجاری قشم ازغرفه ها ،آلاچیق ونمایشگاه گردشگری گلستان اشاره کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری گلستان همچنین ره آورد حضور دراین نمایشگاه را برشمرد وافزود: برقراری خط پروازگرگان- قشم از ره اورد حضور در این نمایشگاه است که باهمت وتلاشهای شرکت خدماتی مسافرتی زمردگشت گلستان مهیا شد.
وی در پایان اذعان داشت: بهره مندی از فرصت ها برای معرفی جاذبه های طبیعی، گردشگری، تاریخی و مذهبی گلستان همچنین صنایع دستی این استان و جذب گردشگران از برنامه های این اداره کل است و بی تردید حضور در این نمایشگاه ها تاثیر بسزایی در جذب مخاطبین و گردشگران دارد.

امتیاز به خبر :