• دوشنبه 05 خرداد 1399
  • 18:56

مدير كل میراث فرهنگی استان تاکید کرد؛

معرفی جاذبه های گردشگری كرمان در نمایشگاه قشم

معرفی جاذبه های گردشگری كرمان در نمایشگاه قشم
مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كرمان گفت : جاذبه‌های استان در قالب اقلام تبليغاتي، اهداء ونصب هدايايي تبليغاتي در نمایشگاه سراسری گردشگری و هتلداری قشم به نمايش در مي آيد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري كرمان؛ محمود وفايي مدير كل ميراث فرهنگي این اداره کل با اشاره بر برگزاری نخستین نمایشگاه سراسری گردشگری و هتلداری و صنایع وابسته در قشم افزود: اداره کل میراث فرهنگی كرمان نيز با هدف توزيع اقلام تبليغاتي، معرفي جاذبه هاي گردشگري و صنايع دستي، اهداء و نصب هداياي تبليغاتي در فضاهاي گردشگري به خصوص هتلها كه محل رفت وآمد گردشگران است در نمايشگاه مذكور حضور يافته است.
وي با اشاره به اينكه جزيره قشم به عنوان يك بازار واسط نقش مهمي در جذب مشتريان محصولات گردشگري كرمان را دارا است، اظهار داشت: در این نمایشگاه دست‌اندرکاران بخش دولتی و خصوصی صنعت گردشگری از سراسر کشور نيز شرکت دارند .
وفايي همچنین از حضور کشور «عمان» به عنوان یکی از بازارهای هدف ایران در این نمایشگاه خبر داد و افزود: ایران و عمان تبادل و مراودات گردشگری زیادی دارند، كه پس از برگزاری نمایشگاه تفاهم‌نامه‌ای با شهر «خصب» عمان‌، برای تردد کشتی‌های مسافرتی از این منطقه امضا می شود.
وي با بيان اينكه در این نمایشگاه ۲۹ استان حضور داشتند بيان داشت: برگزاري هفته گردشگري كرمان در برج ميلاد ، حضور در جشنواره ملي آش و غذاهاي ايراني در زنجان ، نمايشگاه قشم و نمايشگاه بين المللي گردشگري تهران ( بهمن ماه) از جمله برنامه هاي بازاريابي و تبليغات بين المللي در بازارهاي هدف داخلي بوده است.
وفايي در پايان خاطرنشان كرد: همچنين حضور در نمايشگاه گردشگري ورشو (مجارستان) ، فيتور(FITUR) اسپانيا ، نمايشگاه گردشگري آمستردام هلند و آي تي بي (ITB) برلين آلمان با حضور فعالان بخش خصوصي درزمينه گردشگري به زودي انجام مي گيرد.
امتیاز به خبر :