• یکشنبه 11 خرداد 1399
  • 21:00

بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی کشور از غرفه گیلان در قشم

بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی کشور از غرفه گیلان در قشم

رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور از غرفه گیلان در نمایشگاه گردشگری ،هتل داری و صنایع وابسته قشم بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان؛ معاون گردشگری و مسئول امور فرهنگی و ارتباطات این اداره کل به همراه چندتن از فعالان عرصه گردشگری و صنایع دستی در نمایشگاه گردشگری ،هتل داری و صنایع وابسته قشم حضور یافتند.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور از غرفه اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان در نمایشگاه گردشگری ،هتل داری و صنایع وابسته قشم بازدید کرد.
سلطانی فر با ابراز خرسندی از درخشش بی نظیر گیلان در نمایشگاه مذکور، اظهار داشت: این استان دارای مجموعه ای از عناصر ممتاز برای جذب گردشگر است.

وی با بیان اینکه صنایع دستی گیلان در کل کشور دارای ارزش و شهرت است، بر لزوم کاربردی نمودن تولیدات این صنعت تاکید کرد.
این مسئول تولید صنایع دستی را موجب اشتغالزایی و کسب درآمد برای خانوارهای گیلانی دانست و افزود: باید تلاش شود تا صنایع دستی گیلان از مرزهای کشور خارج شود.

در ادامه حجت الاسلام زم معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور نیز از غرفه استان گیلان بازدید نمود و کیفیت خدمات و صنایع دستی ارائه شده را ممتاز خواند.

امتیاز به خبر :