• ﺳﻪشنبه 19 آذر 1398
  • 03:06

کتاب «گردشگری و معنویت» چاپ می‌شود

 کتاب «گردشگری و معنویت» چاپ می‌شود
آخرین جلسه کمیته علمی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت با حضور اعضای کمیته علمی این کنفرانس برگزار شد.

محمدحسین ایمانی خوشخو با اشاره به حضور 5 استاد از دانشگاه های اروپا و آسیا در این کنفرانس، گفت: مجموعه مقالات کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در چهار سطح پذیر ش شده که قرار است همزمان با برگزاری کنفرانس، مقالات برتر در قالب کتابی چاپ شود.

وی اقدامات صورت گرفته برای برگزاری این کنفرانس که تشکیل شواری سیاستگذاری با حضور رؤسای سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و جهاد دانشگاهی از آن جمله بوده است را مثبت ارزیابی کرد و افزود: آقای سلطانی فر تاکنون حمایت های خوبی از این کنفرانس داشته اند و امیدوارم هفتم بهمن ماه شاهد یک برنامه علمی باشکوه باشیم.

رییس دانشگاه علم و فرهنگ با اشاره به 115 مقاله رسیده به دبیرخانه کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت خاطر نشان کرد: ‌از مجموع 115 مقاله رسیده به این کنفرانس 34 مقاله که از لحاظ علمی در بهترین سطح قرار داشتند به همراه 8 مقاله ویژه که به صورت شفاهی ارائه خواهند شد، در کتاب کنفرانس درج می شود.

دبیر کنفرانس بین المللی گرشگری و معنویت افزود: در این کنفرانس دو روزه پنل های تخصصی گردشگری با موضوع اقتصاد، روانشناسی و اخلاق، فلسفه و دین، فرهنگ و جامعه برگزار می شود و در جریان آن 14 استاد ایرانی و خارجی به سخنرانی می پردازند.

نخستین کنفرانس بین المللی «گردشگری و معنویت» ایران به همت دانشگاه علم و فرهنگ، جهاد دانشگاهی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و انجمن علمی گردشگری ایران هفتم و هشتم بهمن ماه برگزار می‌شود.

امتیاز به خبر :