• دوشنبه 05 اسفند 1398
  • 20:59

جوين براي ميزباني از گردشگران نوروزي محيا مي‌شود

با برگزاري جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر ویژه نوروز95 در فرمانداری شهرستان جوين، اين شهرستان براي ميزباني از مهمانان و گردشگران نوروزي محيا مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، اين جلسه با حضور تمامی اعضاء برگزار و در ابتدای جلسه محمد طاهریان مقدم دبیر ستاد و مسئول میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان جوین به ارائه گزارش نوروز سال گذشته دستگاه ها در خصوص خدمات دهی به مسافرین و گردشگران پرداخت.

در ادامه معاون فرماندار شهرستان جوین نيز ضمن تقدیر و تشکر از دستگاه های که سال گذشته ارائه خدمات نكردند به معرفی و توانمندی های شهرستان پرداخت.

عادلی با اشاره به اینکه تمام نهادها و ادارات عضو ستاد اجرايي خدمات سفر بایستی با یکدیگر همسو و در تعادل کامل باشند افزود: اين شهرستان آمادگي كامل براي ميزباني از گردشگران نوروزي را دارد.

در ادامه محمد طاهریان مقدم با بیان این مطلب که شهرستان جوین داراي جاذبه‌هاي فراوان گردشگري است ، اظهار داشت : این شهرستان مي‌تواند زمينه جذب شمار بسياري از گردشگران را فراهم کند و در صورت شناساندنو معرفي آن‌ها مي‌توان صنعت گردشگری را در شهرستان رونق داد.
امتیاز به خبر :