• جمعه 09 خرداد 1399
  • 20:08

برگزاری دومین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر ایلام ویژه نوروز 95

دومین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز 95 در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: باید دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان برای نوروز 95 و با هدف برنامه ریزی و چگونگی اجرای برنامه ها به ریاست عبدالمالک شنبه زاده مدیر کل و با حضور معاونین و مسئولین کمیته ها برگزار شد.

در این جلسه شنبه زاده  با اشاره به اهمیت هماهنگی بین دستگاههای عضو ستاد در جهت پیشبرد امور، آمادگی کامل تمامی کمیته ها را در جهت خدمات رسانی به گردشگران ورودی به استان را خواستار شدند.

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام ، نسبت به ارسال تمامی بخش نامه ها و دستورالعمل های اجرایی ستاد اجرایی سفر برای کلیه دستگاههای عضو و همچنین تشکیل جلسات به صورت مداوم تأکید داشت .

وی افزود : جهت بررسی وضعیت گردشگری استان و رفع موانع جهت ورود گردشگران به استان( جاذبه ها، راه ها، تابلوهای راهنما، تاسیسات گردشگری، مسیرهای گردشگری و...) یک تیم کارشناسی تشکیل می شود .

شنبه زاده از مسئولین کمیته ها خواست که نسبت  به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در جهت اجرای مناسب برنامه ها  با توجه به تجارب گذشته فعالیت در ستاد، اقدام کنند.

امتیاز به خبر :