• پنجشنبه 08 خرداد 1399
  • 06:38

اهداء دو خودرو پراید جایزه ویژه سومین جشنواره زمستانی سرعین

معاون گردشگری استان اردبیل از اهدای دو دستگاه خودرو پراید به عنوان جوایز ویژه مسابقات جشنواره زمستانی شهرستان سرعین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، قادر تقی زاده با اشاره به قابلیت های گردشگری زمستانی استان اردبیل، گفت: در جشنواره زمستانی شهر سرعین که از دو تا 23 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود، برپایی مسابقات تندیس یخی و آدم برفی و مسابقات قهرمانی اسکی در رده سنی نوجوانان برای بانوان و آقایان در محل پیست اسکی الوارس اردبیل که جزء سه پیست برتر و استاندارد کشوری به شمار می رود تدارک دیده شده است.

وی بابیان اینکه برای گروه سنی کودکان نیز برنامه های فرهنگی مختلفی از جمله نقاشی، بازی های محلی و گروهی در این جشنواره در نظر گرفته شده است، افزود: همچنین در روزهای پایانی جشنواره شاهد صعود گروه های کوهنوردی به قله چهار هزار و 800 متری سبلان خواهیم بود.
این مقام مسئول اهدای جوایزی چون یک ربع سکه هر هفته به پنج شرکت کننده در قرعه کشی ها و مسابقات و اهدای دو خودرو پراید به عنوان جایزه ویژه در روز اختتامیه جشنواره به نفرات برگزیده را از جمله برنامه های تدارک دیده شده در این جشنواره زمستانی عنوان کرد و اظهار داشت: همچنین جمعه هر هفته برنامه های فرهنگی و هنری در این جشنواره با حضور چهره های مطرح سینما، تلویزیون، موسیقی و کمدی کشوربرگزار می شود.
به گفته معاون گردشگری استان؛ این جشنواره با همکاری و حمایت جامعه صنفی تأسیسات اقامتی استان، مراکز آب درمانی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و به یاری شهرداری، شورای شهر و فرماندار شهرستان سرعین اجرا می شود.
تقی زاده با اشاره به درنظر گرفتن تمهیداتی در جشنواره زمستانی سرعین از جمله 60 درصد تخفیف مراکز اقامتی برای عموم و 70 درصد برای تورها، 50 درصد تخفیف برای مجتمع های آب درمانی و 60 درصد برای تورها، اظهار داشت: اصناف و غذاخوری های این شهرستان نیز تا 15 درصد تخفیف لحاظ خواهند کرد.
گفتنی است: حضور در این جشنواره که جنب هتل بین المللی لاله شهرستان سرعین از ساعت 14 تا 16 شامگاه برگزار می شود، برای عموم آزاد است.
امتیاز به خبر :