• یکشنبه 28 مهر 1398
  • 22:12

جلسه هماهنگی برنامه های گردشگری نوروز نود و پنج در بافت قدیم بوشهربرگزار شد

جلسه هماهنگی برنامه های گردشگری نوروز نود و پنج در بافت قدیم بوشهربرگزار شد

 

جلسه ایبا حضورشهرداری بافت قدیم بوشهر و معاونت گردشگری همراه با معاونت صنایع دستی و سازمان اتوبوسرانی شهرداری و برخی از دستگاه های اجرایی به منظور هماهنگی برنامه های نوروز نود و پنج  در عمارت دهدشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر به منظور برنامه ریزی و بررسی برنامه های پیشین ستاد اجرایی خدمات سفر در بافت تاریخی فرهنگی،جلسه ای با حضور معاونین گردشگری و صنایع دستی و معاون شهردار و کارشناسان حوزه های مرتبط با شهرداری و ستاد اجرایی خدمات سفر در عمارت دهدشتی برگزار شد .

معاون گردشگری استان در خصوص مجوزهای مورد نیاز تورگردانی گفت : باید تمام تورهایی که در شهر و استان و خارج از استان انجام می شود با مجوز و نظارت این اداره کل انجام شود.

ناصر امیرزاده همچنین گفت :در مورد خانه های استیجاری موقت در حوزه گردشگری هم نیاز است که به کلیه افرادی که تمایل دارند در این خصوص کار کنند اطلاع داده شود که با مجوز این کار را به انجام برسانند .

وی در ادامه افزود:یک مالتی مدیای گردشگری در دست اجراست که امیدواریم تا ایام نوروز نود و پنج به دست ما برسد تا بتوانیم آن را بین گردشگران توزیع کنیم .

در ادامه سایر حاضرین در جلسه به کلیه اقدامات در دست اجرا برای نوروز نود و پنج پرداختند  و قرار بر همکاری وانجام امور فرهنگی در بافت تاریخی و تعریف معابر گردشگری در بافت و ساخت یا اپلیکیشن گردشگری قابل استفاده بر سیستم های اندروید  و تجهیز بازارچه های صنایع دستی شد .

 

امتیاز به خبر :