• ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399
  • 12:51

با ارائه رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی؛

کارگاه اصول و تکنیک های ارتباط با رسانه در سومین جشنواره روابط عمومی های استان فارس برگزار شد

کارگاه اصول و تکنیک های ارتباط با رسانه در سومین جشنواره روابط عمومی های استان فارس برگزار شد

در سومین جشنواره روابط عمومی های دستگاههای استان فارس، کارگاه اصول و تکنیک های ارتباط با رسانه ها با ارائه حمید ضیایی پرور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

به گزارش میراث آریا(chtn) ضیایی پرور در این کارگاه آموزشی، مواردی از جمله اصول و تکنیک های ارتباط با رسانه ها و فنون و کاربردهای روابط عمومی الکترونیک در دستگاههای مختلف را مورد بررسی قرار داد.

در این کارگاه آموزشی که از صبح امروز 29 اردیبهشت آغاز و تا ظهر ادامه داشت، مواردی از کاربرد شبکه ها و رسانه های اجتماعی در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و عملکرد این رسانه ها همچون بیسفون، تلگرام و اینستاگرام در فرآیند اطلاع رسانی مطرح شد.

در بخش دیگری از این کارگاه آموزشی که با حضور افشانی استاندار فارس و مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس برگزار شد، ضیایی پرور گفت: جایگاه روابط عمومی از ساختار تشریفاتی به یک نهاد علمی و مهم در سازمانها تبدیل شده است.

وی ادامه داد: روابط عمومی، نباید به تبعیدگاه نیروی انسانی سازمانها و دستگاهها تبدیل شود، روابط عمومی حلقه وصل بین افکار عمومی و سازمانها است و وظیفه انعکاس دیدگاه این دو در قبال یکدیگر را بر عهده دارد.

در ادامه این برنامه فیلم سه دقیقه ای از توریست فرانسوی با عنوان به ایران سفر نکنید برای حضار پخش شد و ضیایی پرور از این فیلم پربیننده به عنوان نمونه بارز استفاده از شبکه های اجتماعی برای تبلیغات و معرفی نام برد.

همچنین در این مراسم از کتاب پورتال ایرانی به قلم حمید ضیایی پرور رونمایی شد، گفتنی است این کتاب به عنوان مرجع داوران این جشنواره برای ارزیابی وب سایت دستگاههای مختلف مورد استفاده قرار گرفته بود.

 

امتیاز به خبر :