• پنجشنبه 19 تیر 1399
  • 04:03

فروش بليت سفر ريلي 18 کشور اروپايي در ايران

به گزارش ميراث آريا (chtn) "زاوير تره" مسئول فروش شرکت ريل اروپا در کشورهاي آمريکاي جنوبي خاورميانه، آسياي جنوب شرقي و شمال آفريقا با اشاره به راه‌اندازي سيستم فروش بليت‌هاي اين شرکت در ايران توسط شرکت شيرين سفر گفت: شرکت ريل اروپا 100نمايندگي در 50 کشور اروپايي دارد که در اين نمايندگي‌ها فروش بليت انجام مي‌شود.

وي درباره ويژگي‌هاي فروش بليت در ايران با سيستم ريل اروپا گفت: ايراني‌ها ترجيح مي‌دهند که براي سفر در درون کشورهاي اروپايي بيشتر از هواپيما استفاده کنند درحالي که نکته‌اي که بايد مورد توجه قرار گيرد اين است که همه کشورهاي اروپايي موظف به توسعه شبکه ريلي خود به صورت اثر بخش هستند، مزيت‌هاي سفر ريلي براي گردشگران قابل مقايسه با سفر هوايي نيست.

مسئول فروش شرکت ريل اروپا در تشريح وضعيت قطارهاي موجود در ناوگان ريلي اروپا گفت: قطارهاي موجود در اروپا يک نوع قطار تندرو با سرعت 300 کيلومتر در ساعت هستند.

وي افزود: نوع ديگر قطارها، قطارهاي منطقه‌اي است که در مناطقي که قطارهاي تندور نمي‌روند مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

زاوير تره گفت: علاوه بر اين قطارهاي شبانه در مسيرهاي طولاني مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

مسئول فروش شرکت ريل اروپا تصريح کرد: علاوه بر اين قطارها، قطارهاي ويژه‌اي وجود دارد که سقفشان تمام شيشه‌اي است و امکان نظاره طبيعت را براي مسافران فراهم مي‌کند.

وي درباره مزيت‌هاي سفر ريلي در اروپا به سفرهاي ريلي گفت: قطار مسير پاريس به لندن را دو ساعت و نيم طي مي‌کند و مدت سفر با هواپيما در اين مسير 45 دقيقه است، اما سفر با قطار از داخل شهرها به داخل شهرها است در حالي که در سفر با هواپيما، بايد مسير فرودگاه تا شهر و زمان انتظار پيش از پرواز را نيز لحاظ کرد.

مسئول فروش شرکت ريل اروپا افزود: علاوه بر اين در اين مدت مي‌توانيد در قطار استراحت کنيد يا امکان حرکت و استفاده از امکاناتي چون بوفه وجود دارد.

وي به اشاره به ويژگي بليت پاس گفت: پاس نوعي بليت است که دارنده آن مجاز به استفاده از کليه خدمات ريلي کشورها به تعداد روزهاي مشخص، به طور متوالي يا غير متوالي در مدت اعتبار بليت است.

زاوير تره گفت: پاس‌ها تسهيلات ويژه‌اي به استفاده‌کنندگان و خانواده‌ها ارائه مي‌دهند.

مسئول فروش شرکت ريل اروپا با اشاره به ويژگي‌هاي بليت‌هاي اين شرکت گفت: بليت‌هايي که توسط شرکت ريل اروپا ارئه مي‌شود دامنه گسترده‌اي دارد و با استفاده از آنها مي‌توان از هر نقطه اروپا به نقاط ديگر آن سفر کرد.

وي با اشاره به سيستم رزرو بليت اين شرکت گفت: در اين سيستم فرد از همان ابتدا مي‌تواند محل نشستن خود و جزئيات آن مانند اينکه در کنار پنجره باشد و يا اينکه رو به روي همراه خود باشد را مشخص کند .

مسئول فروش شرکت ريل اروپا درباره شرايط لغو بليط گفت: در سيستم فروش ما بليت‌ها با قيمت متفاوت و شرايط متفاوت ارائه مي‌شود.

وي درباره تفاوت قيمت بليت هواپيما و قطار در اروپا گفت: قيمت بليت در اروپا براي قطارهاي تندور 75 درصد قيمت هواپيما و براي قطارهاي معمولي 50 درصد است.

مسئول فروش شرکت ريل اروپا درباره بليت‌هاي فروخته شده توسط اين شرکت در هر سال گفت: با احتساب اين که فروش ما بيشتر در کشورهاي غير اروپايي است و در شمال قاره آمريکا نيز فعاليت مي‌کند، در سال بيش از يک ميليون بليت توسط نمايندگي‌هاي ما فروخته مي‌شود.

وي درباره فروش بليت براي تورهاي ايراني گفت: شرکت شيرين سفر هر بار تا سقف 24 نفر امکان فروش مستقيم دارد، اما براي فروش بيش از اين تعداد بايد با شرکت ريل اروپا مکاتبه شود.

S/H/105امتیاز به خبر :