• ﺳﻪشنبه 08 بهمن 1398
  • 16:13

پخش تيزرهاي تبليغاتي گردشگري سلامت درشبکه‌هاي العالم و پرس تي وي

به گزارش ميراث آريا (chtn)دبير کميته سياستگذاري گردشگري سلامت در نشست هم‌انديشي توسعه گردشگري سلامت با بيان اين مطلب گفت: کتاپچه گردشگري سلامت طي دو يا سه هفته آينده منتشر مي‌شود و کميته گردشگري سلامت نيز مراکز مجاز توريسم درماني را در نمايشگاه‌هاي خارجي معرفي مي‌کند.

"عباس تقي‌زاده" افزود: مراکز مجاز توريسم درماني که از سوي وزارت بهداشت معرفي مي‌شوند، علاوه بر تبليغ در سايت گردشگري سلامت مي‌توانند لوح‌هاي فشرده و بسته‌هاي تبليغاتي خود را
در اختيار ما بگذارند تا در نمايشگاه‌هاي بين‌المللي که در آن شرکت مي‌کنيم، توزيع شود.

دبير کميته گردشگري سلامت تصريح کرد: کميته گردشگري سلامت در همه نمايشگاه‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در کشورهاي هدف حضور خواهد داشت و مراکز مجاز توريسم درماني نيز مي‌توانند به شکل‌هاي مختلف در اين نمايشگاه‌ها حضور داشته باشند و به تبليغ توانمندي‌هايشان بپردازند.

وي گفت: در صورتي که مراکز اين امکان را نداشته باشند مي‌توانند لوح‌هاي فشرده و بسته‌هاي تبليغاتي خود را در اختيار ما بگذارند تا در نمايشگاه‌هاي بين‌المللي که در آن شرکت مي‌کنيم، توزيع کنيم.

دبير کميته گردشگري سلامت گفت: سايت گردشگري سلامت نيز آماده ورود اطلاعات است.

تقي‌زاده گفت: يکي ديگر از سياست‌هاي ما ارائه تسهيلات بانکي و در اختيار قراردادن زمين از طريق منابع طبيعي به موسساتي است که علاقمند به فعاليت در حوزه گردشگري سلامت هستند.

S/H/105


امتیاز به خبر :