• ﺳﻪشنبه 29 بهمن 1398
  • 15:49

کارگاه آموزشی بازار الکترونیک در خراسان جنوبی برگزار شد

کارگاه آموزشی بازار الکترونیک در خراسان جنوبی برگزار شد
معاون صنایع‌دستی اداره‌كل میراث‌فرهنگی خراسان‌جنوبی از شرکت هنرمندان صنایع‌دستی استان در کارگاه آموزشی بازار الکترونیک خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی، حسین‌ عباس‌زاده معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، این استان درباره این کارگاه که امروز 23 خرداد 96 با همکاری اداره‌کل پست استان پیرامون بازار تجارت الکترونیک برگزار شد گفت: «این کارگاه با حضور بیش از 70 تن از هنرمندان صنایع‌دستی استان برگزار شد. سامانه بازار الکترونیکی شرکت ملی پست، بازارچه‌ای است الکترونیکی و مجازی که طیف گسترده‌ای از کالاها در گروه‌بندی‌های مشخص در آن عرضه شده است و صاحبان کالا و خدمات، این امکان را دارند تا با عضویت در این سامانه و دریافت غرفه مجازی محصولات خود را عرضه کنند.»

او افزود: «از سوی دیگر خریداران با مراجعه به این سامانه، می‌توانند کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنند، وجه آن را بعد از دریافت سفارش در محل پرداخت کنند. همچنین امکان پرداخت برخط هزینه‌های مربوط نیز با استفاده از درگاه پرداخت الکترونیکی بانک طرف قرارداد در سامانه بازار الکترونیک وجود دارد.»

عباس‌زاده گفت: «با پیگیری‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی تا پایان امسال بازار تجارت الکترونیک برای تعدادی از صنعتگران استان انجام خواهد شد.»

حمید صابریان مدیر‌کل پست استان نیز به مزایای تجارت الکترونیک از قبیل تنوع محصول، دسترسی آسان، حذف واسطه و هزینه کمتر و تحویل سریع پرداخت.

در ادامه علی الهامی معاون مدیر‌کل پست خراسان‌جنوبی و مریم کمالی، رئیس اداره کدگذاری و فن‌آوری توضیحاتی تکمیلی پیرامون این کارگاه داشتند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

آخرین اخبار