• شنبه 10 خرداد 1399
  • 22:30

کارگاه یک‌روزه «سفر با خودروی شخصی» در سعدآباد برگزار می‌شود

کارگاه یک‌روزه «سفر با خودروی شخصی» در سعدآباد برگزار می‌شود

با توجه به پیش رو بودن ايام نوروز و سفرهای نوروزی، و علاقه عموم مردم برای سفری فراتر از مرزهای كشور با خودروی شخصی، پنجمین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار به موضوع «سفر با خودروی شخصی» برگزار می‌شود.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد، این کارگاه جمعه 4 اسفند 96، از ساعت 10 تا 14:30 با اجرای حسین علی‌محمدی در سالن سینمای کاخ‌موزه ملت واقع در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود.

پيش‌درآمد سفر با خودرو، مراحل قانونی پلاک بين‌المللی، بيمه خودرو و بيمه مسافرتی، مراحل اخذ ويزا، تجهيزات مورد نياز، پيشنهادهای مسيرهای نوروزی، مرور خاطرات و پرسش و پاسخ، از موضوعاتی است که در پنجمین کارگاه سفر و گردشگری به آن پرداخته خواهد شد.

حسین علی‌محمدی یکی از جهانگردان ایرانی است که در طول ده سال اخیر به بیش از 65 کشور جهان سفر کرده و مسافتی بالغ بر 110هزار کیلومتر را در خارج از مرزهای ایران با خودروی شخصی پیموده است.

یکی از شاخه‌های محبوب سفر و جهانگردی، سفر با خودروی شخصی است و سال‌هاست که مردم کشورهای اروپایی و غربی به‌ این صورت از مرزها یکی پس از دیگری گذر کرده تمام جوانب طبیعی، مردم، سبک زندگی، آداب‌و‌رسوم، خوراک محلی و... یک کشور را به نظاره می‌نشینند.

علاقه‌مندان به شرکت در پنجمین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار که از ساعت 10 تا 14:30 روز جمعه 4 اسفند 96 برگزار می‌شود می‌توانند برای ثبت‌نام با شماره‌های ٢٢٣٣٩٥٠٣ (021) و 09358188250 تماس بگیرند و در روز یادشده به نشانی میدان تجریش، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان شهید فلاحی، خیابان شهید طاهری، مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد، کاخ موزه ملت مراجعه کنند.

امتیاز به خبر :