• یکشنبه 30 دی 1397
  • 02:10

جلسه‌ تعاونی‌های صنایع‌دستی استان خوزستان برگزار شد

جلسه‌ تعاونی‌های صنایع‌دستی استان خوزستان برگزار شد

جلسه‌ تعاونی‌های صنایع‌دستی استان خوزستان در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان برگزار شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان این نشست با موضوع بررسی مسایل و مشکلات تعاونی‌های صنایع‌دستی در حوزه‌ اشتغال، تولید، فروش، بازاریابی و سایر مسایل این حوزه با حضور نمایندگان تعاونی‌های صنایع‌دستی استان، یدالله مهر علیزاده مشاور استاندار در حوزه‌ی اشتغال، فرانک موسوی، مدیرکل اموربانوان استانداری خوزستان، پرویز طلاییان پور معاون صنایع‌دستی استان و نمایندگان اداره تعاون و مدیر کانون کارآفرینان استان تشکیل شد.

پرویز طلاییان‌پور، معاون صنایع‌دستی خوزستان در این جلسه با اشاره به سابقه صنایع‌دستی استان و مزیت‌های این حوزه  برای افزایش فروش و فعال‌ترشدن صنایع‌دستی استان، بالابردن کیفیت، توجه به ذائقه مشتری، بسته‌بندی و بازاریابی محصولات مطالبی را عنوان کرد.

فرانک موسوی، مدیرکل امور بانوان استانداری با ذکر این نکته که بخش عمده‌ای از صنعت‌گران حوزه‌ی صنایع‌دستی، بانوان هستند، در خصوص آموزش بانوان در حوزه‌ بازاریابی محصولات، افزایش تولید و راه‌اندازی بازارچه‌های صنایع‌دستی در سطح استان مطالبی را عنوان کرد.

افسانه صالح‌خواه، رئیس اتحادیه تعاونی‌های صنایع‌دستی استان نیز گزارشی از وضعیت تعاونی‌های صنایع‌دستی و چالش‌ها و مشکلات این حوزه ارائه کرد.

در پایان نمایندگان تعاونی‌های صنایع‌دستی و صنعتگران حوزه صنایع‌دستی مسائل و مشکلات خود را بیان کرده و مقرر شد در این خصوص کارگروهی تشکیل و پیگیری مسایل حوزه صنایع‌دستی از این طریق انجام شود.

برچسب ها : خوزستان, تعاونی
امتیاز به خبر :