• ﺳﻪشنبه 17 تیر 1399
  • 13:40

با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صورت گرفت

تجلیل از منتخبان نشان مرغوبیت صنایع‌دستی سال 96

تجلیل از منتخبان نشان مرغوبیت صنایع‌دستی سال 96

منتخبان شرکت‌کننده در برنامه نشان مرغوبیت صنایع‌دستی در سال 96 با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مورد تجلیل قرار گرفتند.
 

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، از میان 31 استان شرکت کننده در این برنامه و همچنین معاونان صنایع‌دستی استان‌ها به قید قرعه در برنامه‌ای که امروز چهارشنبه 26 اردیبهشت 97 با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد، تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم از فرشاد به‌آفرین معاون صنایع‌دستی آذربایجان شرقی، سعید امینی معاون صنایع‌دستی البرز، الناز خدایی‌فر معاون صنایع‌دستی زنجان، قاسم کاظمی معاون صنایع‌دستی استان مرکزی و پرویز طلائیان پور معاون صنایع‌دستی استان خوزستان تجلیل شد.

همچنین از بین هنرمندانی که موفق به دریافت نشان ملی مرغوبیت  صنایع‌دستی شدند از الهام یارمحمدی از استان کردستان، سعید رحمانی از استان اصفهان و سعید بالوخانی از استان قزوین به نمایندگی از سایر هنرمندان تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم از داور پیشکسوت در دو برنامه نشان ملی مرغوبیت صنایع‌دستی و جشنواره فجر صنایع‌دستی، سید عبدالمجید شریف‌زاده پژوهشگر و نویسنده عرصه فرهنگ و هنر ایران و شهناز نادر پژوهشگر و طراح پیشکسوت تجلیل شد.

کبریا حسین‌زاده از خبرگزاری ایسنا و زهره نیلی از خبرگزاری مهر نیز به عنوان خبرنگاران فعال حوزه صنایع‌دستی در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند.

امتیاز به خبر :