• یکشنبه 30 دی 1397
  • 02:01

انتصاب سرپرست برای دو معاونت در اداره‌کل میراث‌فرهنگی اردبیل

  • 27 اردیبهشت 1397
  • 15:37
  • استانها
  • 0 دیدگاه
  • 599 بازدید
  • Article Rating
انتصاب سرپرست برای دو معاونت در اداره‌کل میراث‌فرهنگی اردبیل

سرپرستان دو معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی، سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی اردبیل منصوب شدند.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل، نادر فلاحی سرپرست این اداره‌کل پیش از ظهر امروز پنجشنبه 27 اردیبهشت 97 در آیین تکریم و معارفه هاشم نهامین سرپرست معاونت‌ توسعه مدیریت و پشتیبانی میراث‌فرهنگی استان اردبیل به ضرورت همسویی تمام کارکنان با اهداف سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد.

او با بیان اینکه تغییرات امری اجتناب‌ناپذیر در ادارات است، اضافه کرد: «با این وجود عملکرد مثبت هر مدیر و کارمندی همواره ماندگار است و می‌‌تواند تأثیر مثبتی در افکار عمومی به یادگار بگذارد.»

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان با توجه به اهمیت معاونت توسعه از نیروی جوان و پیگیر بهره گرفته خواهد شد تا بتوان اهداف سازمانی را پیش برد.

او با اذعان به اینکه اعتبارات اداره‌کل از دو منبع سازمان برنامه و بودجه و اعتبارات سازمان مرکزی تأمین می‌شود خواستار پیگیری بهبود و افزایش اعتبارات اداره‌کل از‌سوی معاونت توسعه و پشتیبانی شد.

در این جلسه همچنین با اهدای اثر هنری از زحمات سیدرامین ناصری معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تجلیل به عمل آمد.

همچنین ناصر محمودی به‌عنوان سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری این اداره‌کل منصوب شد. سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل در مراسم تکریم و معارفه معاونت سرمایه‌گذاری این اداره‌کل خواستار انعکاس توانمندی نیروی انسانی این اداره‌‌کل در عملکرد آن‌ها شد.

او با تأکید به اینکه تحقق اهداف سازمانی منوط به همکاری تمام حوزه‌ها و کار جمعی است، اضافه کرد: «از سویی لازمه تحرک و پویایی یک سازمان  نیز تغییر در حوزه‌های مختلف است.»

فلاحی با تأکید به اینکه تغییرات با هدف تعالی سازمانی و دستیابی به اهداف تعریف شده انجام می‌شود، ادامه داد: «از سویی باید فرصت توانمند‌سازی کارکنان نیز در یک مجموعه فراهم شود.»

او خواستار توجه معاونت جدید سرمایه‌گذاری به توسعه زیرساخت‌ها، اشتغالزایی و تکریم ارباب رجوع شد.

 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط