• یکشنبه 22 تیر 1399
  • 02:21

نمایشگاه عکس «سران جهان و میراث‌فرهنگی ایران» در کاخ سعدآباد دایر شد

نمایشگاه عکس «سران جهان و میراث‌فرهنگی ایران» در کاخ سعدآباد دایر شد

نمایشگاه عکس با عنوان «سران جهان و میراث‌فرهنگی ایران» از روز شنبه 29 اردیبهشت 1397، در موزه آلبوم‌های سلطنتی و اسناد واقع در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد دایر شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد، در موزه آلبوم‌های سلطنتی و اسناد، آلبوم‌های متعدد و نفیسی نگهداری می‌شوند که بخشی از آن‌ها بیانگر تاریخ عظمت و شکوه میراث فرهنگی ایران است و در برخی از این آلبوم‌ها، مجموعه تصاویری از بازدید تعدادی از سران دنیا از ایران گردآوری شده است که به بهانه هفته میراث فرهنگی و روزجهانی موزه تعدادی از این تصاویر در یکی از سالن‌های موزه به نمایش گذاشته شد.

با توجه به اهمیت مجموعه تاریخی تخت جمشید و حفاری‌های آن در دوره پهلوی اول و همچنین بازدید اکثر شخصیت‌های مهم سیاسی دنیا از این سایت تاریخی، مجموعه تصاویری از بازدید پهلوی اول نیز در از این مجموعه به نمایش در آمده است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این مجموعه تاریخی از 29 اردیبهشت تا پایان خرداد 97 به موزه آلبوم‌های سلطنتی و اسناد به نشانی میدان تجریش، خیابان ولیعصر(عج)، خ شهید فلاحی، خیابان شهید طاهری، مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد مراجعه کنند.

امتیاز به خبر :