• جمعه 16 خرداد 1399
  • 16:34

ویدئوکنفرانس معاون گردشگری با مدیران کل استان‌ها برگزار شد

ویدئوکنفرانس معاون گردشگری با مدیران کل استان‌ها برگزار شد

جلسه معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با مدیران کل استان‌ها از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد.

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، در این جلسه که امروز سه‌شنبه، 30 مرداد 97 در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد، معاون گردشگری کشور و مدیران بخش‌های مختلف این معاونت حضور داشتند و از طریق ویدئوکنفرانس با مدیران کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان‌ها به گفت‌و‌گو پرداختند.

محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این جلسه با تأکید بر حضور موثر استان‌ها و جذب نمایندگان استانی برای حضور در نمایشگاه شهر گردشگر، از مدیران کل خواست تا با ایجاد فضایی مناسب، سرمایه‌گذاران را به مشارکت در طرح‌های گردشگری در استان خود ترغیب کنند.

او با اشاره بر لزوم ارتقای ظرفیت‌ها و مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های گردشگری به ارائه راهکارهایی در راستای رفع مشکلات و دریافت حمایت‌های بیشتر از سوی ادارت کل استان‌ها پرداخت.

آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، لرستان، مازندران، خراسان رضوی، قزوین، البرز، گیلان، کهکیلویه و بویراحمد، زنجان، گلستان، اردبیل، سمنان و همدان، استان‌هایی بودند که در این جلسه به ارائه گزارش‌هایی در خصوص اقدامات و برنامه‌های اداره کل استان خود، چالش‌های جذب گردشگران داخلی و خارجی، پروژه‌های گردشگری، مشکلات، موانع، کاستی‌ها و ظرفیت‌های موجود پرداختند.

امتیاز به خبر :