• ﺳﻪشنبه 31 اردیبهشت 1398
  • 15:13

پیام تسلیت رئیس مرکز روابط‌عمومی سازمان میراث‌فرهنگی در پی درگذشت یکی از همکاران استان سمنان

پیام تسلیت رئیس مرکز روابط‌عمومی سازمان میراث‌فرهنگی در پی درگذشت یکی از همکاران استان سمنان

رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با صدور پیامی درگذشت مرحوم علی‌رضا اسلام‌پناه کارمند اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان را تسلیت گفت.

به‌گزارش میراث‌آریا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در پیام روح الله مهدی نژاد آمده است:

«انا للله و انا الیه راجعون. در گذشت مرحوم علی رضا اسلام پناه همکار خدوم و تلاشگر اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان و عکاس و فعال رسانه ای در حوزه میراث فرهنگی موجب تألم خاطر و اندوه فراوان اینجانب و همکارانم در مرکز روابط عمومی شد. جوان خوشنام و مردم داری که به اذعان تمامی همکاران و دوستانش از خوبان روزگار بود و حسن خلق، روحیه خدمت و عشق به میراث فرهنگی ایران و به ویژه شهرستان شاهرود از جلوه های شخصیتی او بود.

 سال ها خدمت صادقانه او در کسوت روابط عمومی شهرستان شاهرود، فعالیت تخصصی در حوزه عکاسی و انتشار آثار مصور ارزنده از جاذبه های این شهرستان، همکاری با خبرگزاری مهر و ارتباط کاری بسیار نزدیک با خبرنگاران حوزه میراث فرهنگی، عمری پربار را برای مرحوم اسلام پناه رقم زد.

به نیابت از تمامی همکارانم، این ضایعه غم انگیز را به خانواده گرامی آن مرحوم و اهالی رسانه تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای آن فقید عزیز آرامش روح و برای بازماندگان، صبر و بردباری مسئلت می نمایم.»

مرحوم علیرضا اسلام پناه، دیروز جمعه 13 مهر بر اثر ایست قلبی در هنگام کوهنوردی درگذشت.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار