• چهارشنبه 14 خرداد 1399
  • 21:43

دیدار اعضای هیئت‌مدیره و بازرسان جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی با ‌معاون صنایع‌دستی

دیدار اعضای هیئت‌مدیره و بازرسان جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی با ‌معاون صنایع‌دستی

اعضای هیئت‌مدیره و بازرسان جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی یکشنبه 15 مهر با معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی دیدار کردند.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در این دیدار در خصوص لزوم توسعه کیفی و حفظ اصالت و ارتقای مفهوم اقامتگاه های بوم گردی به عنوان ابزاری برای توسعه پایدار و راهکارهای لازم برای افزایش بهره وری اقتصادی اقامتگاه های بوم گردی و جوامع محلی با رونق صنایع دستی در بستر این گونه اقامتگاه ها گفت و گو شد.

موضوع برگزاری کارگاه مشورتی نقش و ارتباط صنایع دستی در بهبود بهره وری اقتصادی و معیشت جوامع محلی و توسعه پایدار فعالیت اقامتگاه های بوم گردی در کاشان در اردیبهشت‌ماه سال جاری با حمایت معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی و نیز حضور فعال جامعه حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی در نمایشگاه ملی صنایع دستی موضوعات دیگری بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

این سومین دیدار معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی با پیشکسوتان اقامتگاه های بوم گردی در ماه های اخیر است بوده و این نشست ها با هدف و فعالیت گسترده در فصل مشترک میان صنایع دستی و گردشگری بومی به عنوان بستری برای حمایت از تولید و عرضه گسترده صنایع دستی به بازار ارزشمند گردشگری ادامه دارد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط