• یکشنبه 19 مرداد 1399
  • 01:36

پیرانشهر میزبان جشنواره عسل خواهد بود

پیرانشهر میزبان جشنواره عسل خواهد بود

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پیرانشهر از میزبانی این شهرستان برای برگزاری جشنواره عسل در استان آذربایجان غربی خبر داد.
 

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی، پنجشنبه 3 آبان 97 با حضور روسا و نمایندگان ادارات مرتبط و اصحاب رسانه ای شهرستان پیرانشهر جلسه کمیته هماهنگی تبلیغات و رسانه جشنواره عسل شهرستان پیرانشهر در محل اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پیرانشهر برگزار شد.

سلیمان بشیری رئیس اداره پیرانشهر با اعلام این خبر افزود: «این جشنواره با هدف توسعه گردشگری شهرستان و ارتقای صنعت زنبورداری با توجه به شرایط مناسب اقلیمی و پوشش گیاهی منطقه برگزار می شود.»

هم چنین در این جلسه روسای ادارات و نمایندگان رسانه های محلی شهرستان به بیان دیدگاه و نظرات خود در مورد  نحوه اطلاع رسانی و پوشش خبری این جشنواره پرداخت و اداره میراث فرهنگی پیرانشهر به عنوان منبع اطلاع رسانی و سخنگوی جشنواره انتخاب شد.

اولین جشنواره عسل پیرانشهر در آبان ماه امسال در پیرانشهر با شرکت فعالین حوزه زنبورداری و تولید عسل و دستگاههای اجرایی برگزار خواهد شد.

امتیاز به خبر :