• دوشنبه 03 تیر 1398
  • 16:00

با حکمی از سوی مونسان؛

ولی تیموری به عنوان رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر منصوب شد

ولی تیموری به عنوان رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر منصوب شد

با حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ولی تیموری به عنوان رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر منصوب شد.

به گزارش میراث آریا، در متن این حکم آمده است:

«به استناد تبصره (۳) بند یک تصویب نامه شماره ۱۶۹۰۶۷/ت ۵۰۱۰۷ ه مورخ 1392/11/8 هیأت محترم وزیران، به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر منصوب می شوید.

سیاست گذاری، برنامه ریزی، ساماندهی، هماهنگی و بهره گیری از توان و امکانات سازمانها و نهادهای عضو ستاد به خصوص در ایام تعطیلات، اشاعه فرهنگ سفر و برنامه ریزی برای توزیع سفر به مناطق کمتر شناخته شده و مقاصد جدید گردشگری در سطح کشور از جمله وظایف تعریف شده برای ستاد می باشد.

همکاری مستمر و هماهنگی با دستگاههای عضو تصویب نامه و تعامل با سایر دستگاههای ذیربط از اهمیت ویژه ای برخوردار است که انتظار دارد ضمن تقویت دبیرخانه ستاد مربوطه، برنامه ها و تمهیدات لازم را برای انجام امور جاری و اداری ستاد به منظور فراهم نمودن تسهیلات و خدمات بهینه سفر به مسافران و گردشگران به ویژه هموطنان عزیز در زیر مجموعه معاونت گردشگری سازمان تهیه و اقدامات لازم را به عمل آورید.

امید است با اتکال به پروردگار متعال و در سایه همدلی، همکاری و مشارکت دستگاههای ذیربط و همچنین مدیران و کارکنان سازمان در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.»

امتیاز به خبر :