• یکشنبه 15 تیر 1399
  • 09:33

مشاور سفر توسط بخش خصوصی به بازار گردشگری آمد

مشاور سفر توسط بخش خصوصی به بازار گردشگری آمد

بخش خصوصی فعال در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری از اپلیکیشنی رونمایی کرد که توسط آن هر مسافر بنا به میزان پولی که در اختیار دارد از راهنمایان گردشگری برنامه سفر می گیرد.

به گزارش خبرنگار میراث آریا، ویکی سفر عنوان اپلیکشنی هست که بخش خصوصی آن را به نمایشگاه گردشگری آورده است. ویکی سفر اولین بار فعالیتش را با یک وب سایت در حوزه گردشگری شروع کرد. وب سایت ویکی سفر یک دایره المعارف جامع سفر و گردشگری هست که از سال 91 فعالیت می کند. ازطریق این اپلیکیشن می توان به اطلاعات گردشگری زیادی دسترسی داشت.

این اپلیکیشن با هدف تسهیل ارتباط بین مسافران با آژانس های مسافرتی و راهنمایان گردشگری در کشور فعالیتش را آغاز کرد و برای اولین بار زمینه سفر مسافران را فراهم کرده است تا به سادگی در کوتاه ترین زمان با تعداد زیادی آژانس و راهنمای گردشگری در ارتباط باشند و متناسب با شرایط خود پیشنهادات سفر را دریافت کنند.

در این اپلیکیشن مسافر بنا به بودجه و یا علاقه ای که دارد با مشاوران سفر مشورت می کند و آنها به او پیشنهاد می کنند به کجاها و با چه شرایطی سفر کنند و یا اینکه در کدام هتلها اقامت داشته باشند. چندین انتخاب پیش روی مسافر گذاشته می شود. تا اینکه مسافر یکی از آنها را انتخاب کرده و در نهایت  هزینه سفرش را پرداخت می کند. به این ترتیب دیگر لازم نیست برای پیدا کردن تور گردشگری و یا هتل صدها وب سایت را زیر و رو کرد. چرا که مشاوران سفر همیشه آنلاین پاسخگوی مسافر بوده و به آنها در این زمینه کمک می کنند حتی می توانند در میانه سفر برنامه مسافران را نیز تغییر بدهند و یا اگر مشکلی در هتل و یا خدمات دیگر بوجود آمد از طریق ارتباطاتی که با آژانسها و یا هتلها دارند آن را رفع کنند.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از 23 بهمن ماه شروع شده و تا 26 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ادامه خواهد داشت.

امتیاز به خبر :