• شنبه 21 تیر 1399
  • 06:25

در نمایشگاه گردشگری به سفر رایگان بروید

در نمایشگاه گردشگری به سفر رایگان بروید

دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران در حالی برگزار شده است که در آن برخی از آژانس های مسافرتی به ارایه پکیج های نوروزی و قرعه کشی سفرهای رایگان پرداخته اند.

به گزارش خبرنگار میراث آریا، دوازدهمین نمایشگاه گردشگری در محل دایمی نمایشگاه های تهران در حال برگزاری است و تا روز ٢۶ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

در این نمایشگاه آژانس های مسافرتی پکیج های نوروزی خود را به متقاضیان سفر ارایه . امسال در نمایشگاه گردشگری بیشتر این آژانس ها قرعه کشی سفرهای رایگان را به  عنوان یکی از جذابیت های نمایشگاه ارایه کرده اند تخفیفی که آژانسهای ارایه می‌کنند روی تورهای داخلی و یا خارجی هست که مسافران برای نوروز رزرو می کنند.

در آستانه رسیدن به ایام تعطیلات نوروزی، بازدیدکنندگان از نمایشگاه گردشگری با رفتن به سالن میراث فرهنگی استانها، مقصد سفرشان برای نوروز را انتخاب می کنند. سپس به سالن آژانسهای مسافرتی  رفته و پکیج تورهای گردشگری را می بینند و برای داشتن یک سفر از قبل برنامه ریزی شده اقدام می کنند پس از آن در قرعه کشی هایی که از سوی آژانسها ترتیب داده شده شرکت می کنند بسیاری از آژانسها پکیج یک هفته سفر رایگان را در قرعه کشی های خود لحاظ کرده اند.

از طرف دیگر آن دسته از اقامتگاههای بوم گردی نیز که قرار است در ایام نوروز افزایش نرخ داشته باشند در ایام نمایشگاه به ثبت نام کنندگان این امتیاز را می دهند که در سال جدید با همان نرخ سال قدیم در اقامتگاهشان اسکان داشته باشند.

در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری می توان از سوغات و خوراکی هایی که هر یک از اقوام در فضای باز نمایشگاه ارائه کرده اند نیز استفاده کرد و  مسافران نوروزی سوغات شهرشان را نیز همین جا تهیه کنند و یا از آن بچشند. از طرفی در  غرفه ها نیز صنایع دستی مربوط به هر استان نمایش گذاشته شده است و در این نمایشگاه می توان یک برنامه ریزی هم برای خرید صنایع دستی هر شهر داشت. در واقع در این نمایشگاه می توان هم برای سفر برنامه ریزی کرد و هم صنایع دستی و خوراک آن استان را شناخت.

امتیاز به خبر :