• ﺳﻪشنبه 29 بهمن 1398
  • 16:19

معاون گردشگری استان تهران خبر داد

رسیدگی به شکایات مسافران در تمام ایام نوروز

رسیدگی به شکایات مسافران در تمام ایام نوروز

معاون گردشگری استان تهران گفت: کمیسیون رسیدگی به شکایات معاونت گردشگری بدون تعطیلی در تمام ایام نوروز 98 ، آماده ثبت و رسیدگی درخواست های مسافران و گردشگران است.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، شهرام علیمحمدی معاون گردشگری استان با اعلام اینکه استان تهران با داشتن بیش از 2100 دفتر خدمات مسافرتی  بیشترین اجرای تورهای نوروزی  را دارد گفت: با طرح های نظارتی که پیش از آغاز سفرهای نوروی صورت گرفت انتظار می رود سال 98 با کاهش شکایات مسافران روبرو باشیم.

علیمحمدی ادامه داد: رسیدگی به شکایات با حضور کارشناسان خبره معاونت گردشگری و نمایندگان بخش خصوصی انجام می شود و تمام تلاش معاونت گردشگری استان این است که با رعایت قوانین و استاندارهای تعریف شده خاطرات خوبی را برای گردشگران ثبت کنیم.

معاون گردشگری استان تهران با اعلام اینکه برخورد قهری با دفاتر خدمات مسافرتی اولین و تنها اقدام  کمیسیون رسیدگی به شکایات نیست تاکید کرد: تلاش کارشناسان این کمیسیون بر حل و فصل دعاوی بین مسافر و دفاتر خدمات مسافرتی است چون تعلیق  هر دفتر خدمات مسافرتی تعطیلی یک بنگاه اقتصادی کوچک با حدود 10 کارمند است.

وی خاطر کرد : کمیسیون رسیدگی به شکایات معاونت گردشگری به نشانی خیابان کریم خان زند – خیابان استاد نجات الهی جنوبی نبش خیابان ارشد در تمام ایام نوروز پذیرای مسافران و گردشگران است. همچنین سامانه 09629 و شماره تلفن 021-88934844 الی 5 آماده پاسخگویی به هموطنان است.

 

امتیاز به خبر :