• پنجشنبه 15 خرداد 1399
  • 16:09

سیستم فروش بلیط مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران ارتقا یافت

سیستم فروش بلیط مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران ارتقا یافت

در آستانه فرا رسیدن نوروز 1398، سیستم فروش بلیط الکترونیکی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با همکاری مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ارتقا یافت.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، این مجموعه به منظور خدمات رسانی بهینه به گردشگران نوروزی و با هدف تسهیل و تسریع در امر تهیه بلیط، ضمن اضافه نمودن و راه اندازی تعداد 8 پایگاه فروش بلیط الکترونیکی در مجموعه، نرم افزار فروش بلیط را نیز ارتقاء داد.

همچنین همزمان با نوروز، امکان خرید آنلاین بلیط موزه های این مجموعه با استفاده از اپلیکیشن "تفریحاتی" فراهم شده و گردشگران می توانند به منظور سهولت بازدید و کاهش زمان انتظار در هنگام خرید بلیط در مبادی ورودی مجموعه، با ارسال کلمه iran  به شماره 30007171 و یا مراجعه به وبسایت  www.tafrihati.com ، این اپلیکیشن را دانلود و به صورت آنلاین بلیط موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران را خریداری نمایند.

 

با توجه به ازدحام جمعیت در ایام نوروز، همراه داشتن کارت بانکی جهت تهیه بلیط به صورت حضوری، موجب تسهیل در امر تهیه بلیط و صرفه جویی در وقت گردشگران خواهد شد

 

 

 

 

 

برچسب ها : نیاوران, بلیت
امتیاز به خبر :