• پنجشنبه 08 خرداد 1399
  • 02:05

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی:

نوروزگاه موجب رونق اقتصادی و نشاط اجتماعی فریمان می شود

نوروزگاه موجب رونق اقتصادی و نشاط اجتماعی فریمان می شود

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزار جشن نوروزگاه موجب رونق اقتصادی و نشاط اجتماعی در فریمان می‌شود.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، احسان قاضی زاده هاشمی با بیان این مطلب در جشن نوروزگاه فریمان اظهار کرد: امسال در حالی به استقبال بهار می رویم که اعیاد رجبیه و به خصوص زادروز ولادت حضرت علی (ع) با  عید باستانی نوروز هم زمان شده است.

وی افزود: از زحمات همه برگزار کنندگان نوروزگاه به ویژه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، و فرمانداری و روسای ادارات شهرستان و شورای اسلامی و شهرداری های شهرستان تشکر می کنم.

قاضی زاده هاشمی یادآورشد: امسال با وجود این که مردم به لحاظ مشکلات مختلف معیشتی و اقتصادی، ممکن است سبدکالایی آن ها دچار مشکل شده باشد، اما باید نشاط و امید در بین مردم حفظ شود و با وحدت و همدلی از مشکلات اقتصادی، معیشتی و تحریم های ظالمانه عبور کنیم.

وی تاکید کرد: با توجه به این که جشن های نوروزگاه موجب رونق اقتصادی و نشاط اجتماعی فریمان می شود، برگزاری این چنین برنامه هایی را برای فریمان و دیگرشهرستان های خراسان رضوی لازم می دانم.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: امیدوارم مسئولان همت کنند و برنامه های پرشور و نشاط بومی و محلی، ورزشی و فرهنگی در استان برگزار کنند.

'گفتنی است در حاشیه جشن نوروزگاه فریمان،کتابچه راهنمای  سفر و گردشگری فریمان رونمایی شد.

 
 
 
برچسب ها : خراسان رضوی
امتیاز به خبر :