• شنبه 10 خرداد 1399
  • 22:28

آیین استقبال از مهمانان نوروزی با حضور استاندار بوشهر

آیین استقبال از مهمانان نوروزی با حضور استاندار بوشهر

صبح اولین روز از سال 1398 استاندار بوشهر با همراهی معاونت امور عمرانی از ایستگاه اطلاع رسانی شهر بوشهر بازدید کردند .

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوشهر، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر ضمن بازدید از ایستگاه اطلاع رسانی از تلاش ستاد خدمات سفر استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: امسال با همت جهادی برای همه شهرستان های استان از شمال تا جنوب و مرکز استان برنامه ریزی و تلاش شده تا کمی ها و کاستی های سال گذشته برطرف شود.

وی بیان کرد: تامین زیرساختها در استان به این معنی نیست که در زمان حاضر هیچ کمبودی وجود ندارد اما تلاش شده مسافران مشکلات کمتری در حوزه خدماتی و رفاهی نسبت به سال گذشته داشته باشند و اوقات خوشی برای آنان رقم بخورد.

گراوند اضافه کرد: بوشهر سواحل زیبایی دارد و به همین جهت امسال یک فروند کشتی به گشت دریایی اضافه کردیم و امیدواریم که مهمانان از این فرصت نیز بهره لازم را ببرند .

وی تاکید کرد: 250 اقامتگاه بومگردی و روستایی در حال حاضر در سطح استان بوشهر فعالیت دارند.

ارغوان مهدی زاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر نیز در این آیین با تاکید بر آمادگی ستاد خدمات سفر استان برای راهنمایی مسافران و ارائه خدمات به هموطنان گفت: ایستگاه های اطلاع رسانی در تمامی ورودی شهر و شهرستان ها مسقر شده اند تا سفر را برای مهمانان آسان تر کنند .

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی بوشهر همچنین با اشاره به ارائه خدمات در روستاهای هدف گردشگری گفت : امسال بطور ویژه و با نگاه مثبتی که استاندار بوشهر به گردشگری دارد در اغلب روستاها برای مهمانان امکانات رفاهی، تفریحی، پذیرایی و اقامتی مهیا شده است تا بتوانیم استان بوشهر را به بهتر از قبل به مسافران معرفی کنیم.

 

 

برچسب ها : نوروز, بوشهر
امتیاز به خبر :