• دوشنبه 27 خرداد 1398
  • 02:03

قدردانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از مردم نیکوکار شیراز برای اسکان رایگان مسافران نوروزی

قدردانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از مردم نیکوکار شیراز برای اسکان رایگان مسافران نوروزی

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، با تشکیل جلسه و تماس با افراد نیکوکار و نوع دوست در شیراز که برای اسکان رایگان مسافران نوروزی اقدام کرده اند، از آن ها تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار میراث آریا، در جلسه امروز سه شنبه 6 فروردین 98، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، فریدون محمدی دبیر این ستاد در تماس تلفنی با افرادی که به صورت داوطلبانه و از روی احسان و نوع دوستی منازل خود را برای اسکان رایگان مسافران نوروزی در اختیار گردشگران قرار داده اند، تقدیر و تشکر کرد.

محمدی در تماس با افرادی که در شهر شیراز به کمک سیل زدگان و مسافران نوروزی شتافته اند، این رفتار آن ها را نشانه نوع دوستی و احسان آن ها دانست و به نمایندگی از تمام دستگاه های عضو ستاد مرکرز هماهنگی خدمات سفر از یکایک آن ها تشکر کرد.

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، همچنین از «انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل بار استان فارس» نیز به خاطر مساعدت و یاری به سیل زدگان و کمک به آن ها تشکر و قدردانی کرد.

در پی سیل ویرانگر در شیراز تعدادی از افراد نیکوکار و خوش قلب به صورت داوطلبانه برای اسکان رایگان مسافران نوروزی اقدام و منازل خود را در اختیار آن ها قرار دادند.

در این میان برخی از افراد نیز آمادگی خود را برای تعمیر رایگان موبایل، خودرو و ... مسافران اعلام کردند.

همچنین برخی از هتلداران استان فارس نیز در روز گذشته به صورت داوطلبانه اقدام به پذیرش و اسکان رایگان مسافران کردند.

 

 

امتیاز به خبر :