• دوشنبه 27 خرداد 1398
  • 01:07

مديركل ميراث فرهنگی اردبيل خبر داد

ساماندهی گردشگری سلامت از خاك جمهوری آذربايجان

ساماندهی گردشگری سلامت از خاك جمهوری آذربايجان

مديركل ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگری استان اردبيل از ساماندهی گردشگران سلامت از خاك جمهوري آذربايجان به مقصد اردبیل خبر داد.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبيل، نادر فلاحی پیش از ظهر امروز در مصاحبه با شبكه هاي آذري تصریح کرد: استان اردبيل به عنوان نگين گردشگري ايران ميزبان شايسته براي گردشگران آذري است

او گفت: كارهاي خوبي در حوزه ساماندهي گردشگري سلامت صورت گرفته كه این موضوع خواست اتباع آذري نيز می‌ باشد اما این موضوع نیازمند همکاری و هماهنگی بیشتر است.

مديركل ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگری استان اردبيل ادامه داد: بنا داريم تا با همكاري دو كشور بخش گردشگري سلامت را از خاك كشور جمهوري آذربايجان مديريت كنيم.

فلاحی اضافه کرد: از معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان گردشگري جمهوري آذربايجان دعوت كرديم تا در آينده اي نزديك ميزبان جلسه اي با حضور فعالين گردشگري استان و با محوريت گردشگري سلامت باشند.

او افزود: استان اردبيل از تمامي پتانسيل هاي لازم در حوزه گردشگري سلامت برخوردار است و ما از هرگونه اقدام براي توسعه اين حوزه حمايت مي كنيم.

امتیاز به خبر :