• پنجشنبه 06 تیر 1398
  • 08:26

دومین جشنواره ملی گردشگری در آذربایجان غربی برگزار می شود

دومین جشنواره ملی گردشگری در آذربایجان غربی برگزار می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از برگزاری دومین جشنواره ملی گردشگری در استان خبر داد.
 

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ جلیل جباری با اعلام این خبر گفت: تجربه موفق سال گذشته و استقبال بی نظیر گردشگران و مسافران از برنامه های اولین جشنواره ملی گردشگری ما را در اجرای این جشنواره در سال جاری مصمم کرد.

او تصریح کرد: در جریان بازدید استاندار محترم آذربایجان غربی از دوازدهمین جشنواره بین المللی گردشگری که در بهمن ماه سال 97 در تهران برگزار شد ایشان بر اجرای دومین جشنواره ملی گردشگری در استان آذربایجان غربی تاکید کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان غربی با اشاره به نقش برگزاری این جشنواره در جذب حداکثر گردشگر به استان گفت: پیرو تاکیدات ریاست سازمان برتوسعه و تقویت گردشگری غرب و شمال غرب کشور مطمئناً برگزاری این جشنواره در جذب مسافر ان و گردشگران داخلی و خارجی به کشور و استان آذربایجان غربی نقش موثر خواهد داشت.

جباری عنوان کرد: سال گذشته براساس تعاملات خوبی که با دستگاه های اجرایی و همکار داشتیم توانستیم استان آذربایجان غربی و ظرفیتهای گردشگری، فرهنگ و آداب و رسوم و حتی غذاهای  آن را به مسافران و گردشگران معرفی کنیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد: امسال نیز امیدواریم با حمایتهای سازمان مرکزی و استاندار آذربایجان غربی و همکاری دستگاه های ذیربط بتوانیم تجربه موفق سال گذشته را تکرار کنیم.

امتیاز به خبر :