• پنجشنبه 06 تیر 1398
  • 08:27

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل خبر داد

کاهش تخلفات در حوزه میراث فرهنگی با همکاری نیروی انتظامی

کاهش تخلفات در حوزه میراث فرهنگی با همکاری نیروی انتظامی

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: کاهش تخلفات در حوزه میراث فرهنگی تنها با همکاری مجموعه نیروی انتظامی در سطح استان میسر خواهد بود.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل، نادر فلاحی در دیدار با سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل که در فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، اظهار کرد: کاهش تخلفات در حوزه میراث فرهنگی تنها با همکاری مجموعه نیروی انتظامی در سطح استان میسر خواهد بود.

وی با تقدیر از همکاری تنگاتنگ مجموعه نیروی انتظامی با یگان حفاظت میراث فرهنگی استان اردبیل، گفت: نیازمند هماهنگی بیشتر برای به حداقل رساندن تخلفات و جرایم در حوزه میراث فرهنگی هستیم.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر رونق تولید در سال‌جاری، افزود: این شعار در حوزه گردشگری با افزایش خدمات به صورت کمی و کیفی و در حوزه صنایع دستی با ایجاد اشتغال پایدار امکان‌پذیر خواهد بود.

فلاحی ادامه داد: قابلیت‌های استان اردبیل از نظر جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بسیار قابل توجه است و ما سعی داریم این قابلیت‌ها را برای گردشگران داخلی و خارجی معرفی کنیم.

وی بیان کرد: داشتن بیشترین آبدرمانی‌ها در سطح کشور، بیشترین پیست اسکی تا پایان امسال، بیشترین آمار ورود گردشگران از گمرک بیله و قابلیت‌هایی از این قبیل می تواند اردبیل را به قطب گردشگری در منطقه تبدیل کند.

برچسب ها : اردبیل, نادر فلاحی
امتیاز به خبر :